Komentāri

Kāds vīrietis, pat neskatoties uz visai neparastu veiksmi un faktu, ka izdevies izvairīties no soda, ātri vien atrod veidu, kā iekulties vēl lielākās nepatikšanās.

Naktī uz piektdienu, patrulējot Ziepniekkalna apkārtnē, pašvaldības policisti Graudu ielā, netālu no krustojuma ar Vienības gatvi, ievēroja kādu Audi, kura šofera vietā sakumpis gulēja kāds vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā vīriem nebija pamata autobraucēju aizturēt, viņi nolēmuši nogaidīt, līdz vīrietis sameklēs kādu, kurš varētu savākt auto, ar visu tā iereibušo pasažieri – taču kungs, ierāpies vadītāja vietā, par spīti tam, ka turpat aiz muguras stāv policijas busiņš sagaidījis zaļo signālu un devis gāzi grīdā.

Pāris sekunžu laikā vīrietim izdodas parūpēties par visai iespaidīgu pārkāpumu komplektu. Viņš ne tikai policistu klātbūtnē reibumā sēžas pie stūres, bet arī izraisa avāriju un sabojā pretim braucošo taksometru. Par laimi, viņš vismaz neizdomā mukt. Uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti, bet Audi stūrētājs, kuram nu atņemtas atslēgas, acīmredzot ātri vien aizmirst gan pirmo tikšanos ar kārtības sargiem, gan nule notikušo avāriju.

Lai arī brīdi vēlāk vīrietis kļuvis pat agresīvs, nav vēlējies izpildīt policistu prasības, kā arī atteicies no alkohola pārbaudes, viņš likumsargu pavadībā nogādāts ekspertīžu centrā. Pēc šā neveiksmīgā brauciena, kas pārkāpējam izmaksās ievērojamu naudas summu, par legālu auto vadīšanu jāaizmirst vismaz vairākus gadus.

Video

Lasi vēl