Šis sirmgalvis 91 gada vecumā saprot, ka ir dzimis “laimes krekliņā”

Komentāri

Kāds 91 gadu vecs pensionārs piedzīvojis neticamu izglābšanos brīdī, kad gāzes balona sprādziens pilnībā sagrāva viņa namu.

Sestdienas pievakarē 91 gadu vecais Roberts palēnām apdarījis darbus savā saimniecībā. Pienākusi kārta arī tukšā gāzes balona nomaiņai. Viņš vēl nenojauta, ka tikai dažas minūtes vēlāk piedzīvos katastrofu, kādā izdzīvot gadās tikai retajam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī vīrs nav pieskāries ne elektrības slēdzim, ne šķīlis uguni, tikai mirkli vēlāk negaidīti nograndēs spēcīgs sprādziens, un kopā ar tēvu būvētais nams nogruvis pār Roberta galvu.

Jau zem drupām nedaudz atgūstoties, pensionārs sapratis, ka nespēj pakustēties, turklāt visapkārt valdījusi piķa melna tumsa. Arī turpat netālu esošo palīgu balsis viņš nav sadzirdējis.

Apkārtējo izmisīgie meklējumi izrādījušies veiksmīgi, un brīdi vēlāk viņi ieraudzījuši, ka Roberts iespiests vismazāk cietušajā mājas daļā. Būtībā vienīgajā līdz galam nesagrautajā telpā.

Tikai mirkli pēc sprādziena ziņa par nelaimi Dūmiņu mājās sasniegusi arī Roberta mazdēlu Aivaru, kurš pats ir ugunsdzēsējs. Lai arī šajā vakarā neesot dežurējis, bijis turpat blakus depo, un, redzot, ka kolēģi aiztraucas uz izsaukumu, painteresējies, kurp tad tāda steiga.

Foto:

Tomēr arī mazdēls, kurš savā gandrīz desmit gadus ilgušajā ugunsdzēsēja karjerā redzējis daudz dažādu situāciju, piekrīt, ka vectēvs patiesi dzimis laimes krekliņā. Viņš pārdzīvojis spēcīgo sprādzienu, veiksmīgi izvairījies no vairākas tonnas smagajiem gruvešiem, kā arī pats nams pēc sprādziena nav aizdedzies.

Nekā citādi kā par laimi nelaimē to nosaukt nevar. Šobrīd sirmais vīrs uz laiku pārcēlies pie mazbērniem, un ģimene cer, ka jau tuvākajā laikā nopostīto saimniecību izdosies atjaunot. Par spīti cienījamajam vecumam, kungs godam parūpējies par savu īpašumu, un tas ir apdrošināts. Vēlam sīkstajam pensionāram labu veselību un sakām lielu paldies pašaizliedzīgajiem kaimiņiem, kuri devās palīgā Robertam.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl