Šis mazulis viens pats klīda pa Grīziņkalnu; pieskatītāja nav pamanījusi, ka viņš izgājis no dzīvokļa

1 komentārs
Šis mazulis viens pats klīda pa Grīziņkalnu; pieskatītāja nav pamanījusi, ka viņš izgājis no dzīvokļa
Foto: RPP

Pašvaldības policisti Grīziņkalnā sastop gadu vecu bērnu bez vecāku uzraudzības, informē likumsargu pārstāvji.

10. septembrī Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki devās uz Grīziņkalnu, kur kāds garāmgājējs ievērojis uz ielas aptuveni vienu gadu vecu bērnu bez pieaugušo uzraudzības.

Ierodoties notikuma vietā, sastapts garāmgājējs ar meitenīti, kurš pastāstīja, ka bērnu pamanījis netālu no kāda nama, taču bērna uzraudzītāju nekur nav redzējis. Meitenīte viena pati staigājusi pa ielu.

Vīrietis ar bērnu apsekojis blakus esošos pagalmus, taču neviens neatpazina meitenīti un nedz arī varēja norādīt viņas iespējamo dzīvesvietu, arī pati meitenīte nemācēja pastāstīt, kur viņa dzīvo. Vīrietis nolēma izsaukt policiju.

Kamēr policisti runāja ar izsaucēju, pie kārtības sargiem pienāca kāds vīrietis, kurš pastāstīja, ka ir meitenītes tēvs. Viņš paskaidroja, ka atnācis mājās no nakts maiņas, un meitu iedevis kaimiņienei pieskatīšanai.

Pēc pamošanās bērna tēvs aizgājis pie kaimiņienes, taču izrādījās, ka sieviete nebija pamanījusi, ka bērns pazudis no dzīvokļa. Vīrietis skaidroja, ka bērnu audzina viens un laikā, kad atrodas darbā, meitu pieskata aukle vai kaimiņiene.

Policisti devās uz bērna dzīvesvietu un pārbaudīja dzīves apstākļus. Mājvietā konstatēts, ka bērnam ir piemērota pārtika, apģērbs un citas bērna audzināšanai nepieciešamas lietas. Meitenīte nodota tēva aprūpē.

Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai.

Attēls no notikuma vietas:

Foto: RPP

Foto: RPP

Save

1 komentārs