Šis “Maskačkas” zaglis kļuvis par rajona apsmieklu. Skaties video!

2 komentāri
Šis “Maskačkas” zaglis kļuvis par rajona apsmieklu. Skaties video!
Foto: Ekrānuzņēmums

Maskavas forštatē kāds laupītājs centies apzagt divus veikalus, bet kļuvis par visa rajona apsmieklu, vienā no laupīšanas vietām atstājot savu somu ar dokumentiem.

Divas laupīšanas piecu minūšu laikā. Ar šādu rekordu izcēlies kāds Maskavas forštates iedzīvotājs. Maskavas ielā 177 viņš pirmdien plkst. 7.25 vakarā uzbrucis pārdevējai un centies nolaupīt kases aparātu. Aiz letes pat sākusies cīņa. Laupītājs drosmīgajai kasierei ar kāju pārsitis degunu, tomēr bija spiests pamest bodi ar tukšām rokām, jo naudas kaste izrādījās viņam par smagu.

Pēc piecām minūtēm turpat ap stūri zaglis apciemojis nākamo veikalu. Arī šeit gribējis naudu, bet acīmredzot pirms piecām minūtēm pieredzētās neveiksmes dēļ samierinājies ar veikala vadītājas kaklā esošo ķēdīti.

Skaties foto:

Izrādās abi laupīšanās cietušie veikali pieder vienam cilvēkam, bet viena no cietušajām darbiniecēm ir vīrieša sieva. Vladimirs pēdējās dienas to vien dara, kā vadā kundzi pa policijas iecirkņiem un ekspertīzēm. Degpunktā rīcībā esošā informācija liecina, ka noziedznieks ir notverts, Vladimiram gan neviens par to nav ziņojis.

Viņš teic, ka ne tikai tirgotāji, bet jebkurš iedzīvotājs labprāt iemācītos pats sevi aizstāvēt, taču likumi to neļauj, tāpēc zagļi un laupītāji, sajūtot nesodāmību, kļuvuši tik nekaunīgi. Tādējādi pārdevējām nav nekādu legālu veidu, kā sevi aizstāvēt, kā tikai trauksmes poga, taču arī apsargi ne vienmēr paspēj laikā.

Skaties video:

2 komentāri