Šīs ēkas iedzīvotājs kāpnēs dzirdēja dīvainu troksni, bet nenojauta, ka pāris stāvus zemāk notiek kas nelegāls…

3 komentāri

Purvciemā kāds 30 gadus vecs, narkotiku apdullināts vīrietis, ielauzies daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā un prāta aptumsumā domājis, ka viņam jāglābj par ķīlnieci saņemtā sieva. Viņš dauzījies sveša dzīvokļa durvīs un aizturēts. Tas vēl nebūtu nekas, ja aizturēšanas laikā vīrietis neiesistu policistam.

Ap plkst. 15.00 ceturtdien Rīgā, Madonas ielā, deviņstāvu mājas trepēs iemaldījies rūdīts narkomāns. Izvēlējies vienas no durvīm kā mērķi un centies tām iziet cauri. Pārbiedētie dzīvokļa īpašnieki izsaukuši policistus, kuri centušies dauzoņu aizturēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi nestandarta situācijā ātri reaģējuši, un narkomāns nepaspējis aizmukt. Narkomānam uzlikti rokudzelži, un viņš nogādāts Teikas iecirknī. Aizturētais vīrietis agrāk sodīts par slepkavību, tā kā, visticamāk, bijis spējīgs uz jebkādu rīcību, ja kāpņu telpā būtu gadījies kāds nejaušs garāmgājējs.

Šobrīd aizturētais vīrietis policijā savu vainu neatzīst, iespējams, tēlo muļķi, vai arī patiešām viņam “aizbraucis jumts”. Vīrietis kaut ko murgojot par to, ka gājis glābt savu sagūstīto sievu, tāpēc arī lauzies dzīvokļa durvīs. Visticamāk, viņam tiks nozīmēta psihiatriskā ekspertīze.

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl