Sirsnīgs video! “Degpunktā” komanda aicina palīdzēt dzīvnieku patversmei

Komentāri

Jau šajā sestdienā “Degpunktā” komanda dosies uz “Mežavairogu” patversmi Ķekavas novadā – staidzinās suņus, glaudīs kaķus, baros zirgus un citus četrkājainos draugus. Lai jūs iedvesmotu piedalīties šajā pasākumā, reportiere Diāna ir sagatavojusi stāstu par savu kaķi un to, kādu dāvanu viņi sūtīs patversmes dzīvniekiem.

Romis, sauktas arī par Bomi, ir īsts mākslinieks. Viņam patīk pabradāt pa klavieru taustiņiem, neliekas traucēts, ja kāds mājās klausās skaļu mūziku, un izrādās arī filmēšanas aparatūra ķepainim raisa ziņkāri. Pat gana veikli pārvar mulsumu kameras priekšā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īstajā laikā, īstajā vietā. Lai arī Diānas tētis bija pret mīluļa paturēšanu ģimenē un vēl joprojām netic stāstam par kaķēna atrašanu mežā, fakts, ka Romis ir vienīgais kaķis, no kura saimniecei nav alerģija, pārliecināja četrkājainajam draugam dot patvērumu.

17. decembrī, jau sākot no pulksten vienpadsmitiem, Diāna, Romis un visa “Degpunktā” komanda gaidīs dzīvnieku patversmē “Mežavairogi” Ķekavas pagastā, lai kopā iepriecinātu spalvainos, smaidu un pozitīvisma nesējus – “Mežavairogu” iemītniekus. Šobrīd visvairāk nepieciešama suņu, kaķu barība, suņu kakla siksnas, kaķu smiltis, dārzeņi un augļi.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl