Sirsnīgs video! “Degpunktā” komanda aicina palīdzēt dzīvnieku patversmei

Komentāri

Jau šajā sestdienā “Degpunktā” komanda dosies uz “Mežavairogu” patversmi Ķekavas novadā – staidzinās suņus, glaudīs kaķus, baros zirgus un citus četrkājainos draugus. Lai jūs iedvesmotu piedalīties šajā pasākumā, reportiere Diāna ir sagatavojusi stāstu par savu kaķi un to, kādu dāvanu viņi sūtīs patversmes dzīvniekiem.

Romis, sauktas arī par Bomi, ir īsts mākslinieks. Viņam patīk pabradāt pa klavieru taustiņiem, neliekas traucēts, ja kāds mājās klausās skaļu mūziku, un izrādās arī filmēšanas aparatūra ķepainim raisa ziņkāri. Pat gana veikli pārvar mulsumu kameras priekšā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īstajā laikā, īstajā vietā. Lai arī Diānas tētis bija pret mīluļa paturēšanu ģimenē un vēl joprojām netic stāstam par kaķēna atrašanu mežā, fakts, ka Romis ir vienīgais kaķis, no kura saimniecei nav alerģija, pārliecināja četrkājainajam draugam dot patvērumu.

17. decembrī, jau sākot no pulksten vienpadsmitiem, Diāna, Romis un visa “Degpunktā” komanda gaidīs dzīvnieku patversmē “Mežavairogi” Ķekavas pagastā, lai kopā iepriecinātu spalvainos, smaidu un pozitīvisma nesējus – “Mežavairogu” iemītniekus. Šobrīd visvairāk nepieciešama suņu, kaķu barība, suņu kakla siksnas, kaķu smiltis, dārzeņi un augļi.

Foto

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl