Sirsnīgs video! “Degpunktā” komanda aicina palīdzēt dzīvnieku patversmei

Komentāri

Jau šajā sestdienā “Degpunktā” komanda dosies uz “Mežavairogu” patversmi Ķekavas novadā – staidzinās suņus, glaudīs kaķus, baros zirgus un citus četrkājainos draugus. Lai jūs iedvesmotu piedalīties šajā pasākumā, reportiere Diāna ir sagatavojusi stāstu par savu kaķi un to, kādu dāvanu viņi sūtīs patversmes dzīvniekiem.

Romis, sauktas arī par Bomi, ir īsts mākslinieks. Viņam patīk pabradāt pa klavieru taustiņiem, neliekas traucēts, ja kāds mājās klausās skaļu mūziku, un izrādās arī filmēšanas aparatūra ķepainim raisa ziņkāri. Pat gana veikli pārvar mulsumu kameras priekšā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īstajā laikā, īstajā vietā. Lai arī Diānas tētis bija pret mīluļa paturēšanu ģimenē un vēl joprojām netic stāstam par kaķēna atrašanu mežā, fakts, ka Romis ir vienīgais kaķis, no kura saimniecei nav alerģija, pārliecināja četrkājainajam draugam dot patvērumu.

17. decembrī, jau sākot no pulksten vienpadsmitiem, Diāna, Romis un visa “Degpunktā” komanda gaidīs dzīvnieku patversmē “Mežavairogi” Ķekavas pagastā, lai kopā iepriecinātu spalvainos, smaidu un pozitīvisma nesējus – “Mežavairogu” iemītniekus. Šobrīd visvairāk nepieciešama suņu, kaķu barība, suņu kakla siksnas, kaķu smiltis, dārzeņi un augļi.

Foto

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl