Komentāri

Skaistkalnes pagasta iedzīvotājam Mārtiņam šodien ir vārda diena, taču nosvinēt to viņš tā īsti vairs nevar, jo sirmgalvja dzīvē iestājusies patiesi ”melna svītra” – no sākuma pensionārs ir aplaupīts, bet nākamajā dienā savas neuzmanības dēļ, viņš, kurinot krāsni un iemiegot pie tās, ir aizdedzies.

Viss sācies ar kādu kartupeļu maisu dienu pirms pensijas dienas. Proti, pie pensionāra Mārtiņa atnākuši kaimiņi un pārdevuši viņam kartupeļus. Viens kartupeļu maisa cena – pieci eiro. Taču vīrietim tajā dienā nav bijis naudas. Kartupeļu pārdevējs un pensionārs vienojušies, ka viņš norēķināsies vēlāk. Kolīdz sirmais vīrs ticis pie pensijas, kaimiņi tūdaļ ieradušies pēc parāda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nebija tā, ka alkatīgie kaimiņi Mārtiņu būtu pilnībā aplaupījuši. No maka viņi izņēmuši pusi pensijas – 110 eiro. Simts  eiro atstājuši, lai vecajam vīram līdz nākamajai pensijai nav badā jānomirst. Kad ciemiņi aizgājuši, sirmgalvis sazvanījis radus un paziņojis policijai. Pāri darītājus viņš labi pazinis, līdz ar to neliešus nebija ilgi jāmeklē. Policisti ātri aizturēja četrotni – 43, 52, 25 un 23 gadus vecus vīriešus, no kuriem viens ir jau iepriekš tiesāts. Par kaimiņa aplaupīšanu viņiem tagad draud nopietns sods. Proti, uzbrukums klasificēts kā laupīšana grupā par ko draud cietumsods līdz astoņiem gadiem cietumā.

Mārtiņam atņemto naudu četrotne jau iztērējusi. Apkārtējie mēļo, ka  šādi iegūt līdzekļus savām ballītēm viņiem ir gluži normāli.

Taču nelaime nenāk viena – vecais kungs dienu pēc aplaupīšanas piedzīvoja, iespējams, vēl nepatīkamāku brīdi. Kurinot krāsni, pensionārs iesnaudās. Acīmredzot, kāda dzirkstele sprakšķēdama iekrita viņa  drēbēs un tās aizdegās. Kungs atmodies, kad jau viss bijis liesmās. Aculiecinieki stāsta, ka pensionāru paglābis tikai tas, ka pie viņa ciemos atbraukusi māsa, kas palīdzējusi paglābties no liesmām, tomēr viņš ir guvis arī apdegumus un tagad ārstējas slimnīcā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl