Šim kungam tagad ir uzlikts “sieviešu somiņu lāsts”… Ko viņš tādu izdarīja?

Komentāri

Mūsu nākamā stāsta divi galvenie varoņi patiesībā ir pavisam nejauši garāmgājēji. Viņu drosme un spēja rīkoties palīdzējusi policistiem pa karstām pēdām atklāt kādu smagu noziegumu. Kā jaunajiem vīriešiem tas izdevies?

Īsi pirms pusnakts galvaspilsētas kārtības sargi saņēmuši zvanu no kāda jauna vīrieša, kurš lūdzis policistu palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopā ar savu paziņu viņam tik tikko daudzdzīvokļu nama pagalmā izdevies aizturēt kādu acīmredzami aizdomīgu tipiņu. Iespējamais ļaundaris pievērsis abu uzmanību, jo mirkli iepriekš skrējis pa ielu, turot rokās sieviešu somiņu, savukārt, nonākot namu iekšpagalmā, acīmredzami mēģinājis noslēpties. Tas gan viņam nav izdevies…

Lai noskaidrotu, kā tad aculiecinieku notvertais vīrietis ticis pie ieroča un acīmredzami svešās somiņas, patruļas darbinieki viņu aizturējuši un nogādājuši tuvējā Valsts policijas iecirknī.

Zemgales iecirkņa priekšnieks izsaka lielu pateicību drosmīgajiem aculieciniekiem un atklāj, ka aizturētais, iepriekš netiesātais 39 gadus vecais vīrietis, šobrīd jau atzinies nozieguma pastrādāšanā. Pret viņu ierosināta krimināllieta par laupīšanu, izmantojot šaujamieroci.

Var visai droši teikt, ka šis muļķīgais lēmums aculiecinieku aizturētajam laupītājam maksās vairākus dzīves gadus, kurus nu nāksies pavadīt aiz restēm.

Foto

Video

Lasi vēl