Siguldā jaunieši aplaupa kundzes solīdā vecumā

0 Komentāru
Siguldā jaunieši aplaupa kundzes solīdā vecumā
FOTO: LETA

Katram savas izklaides – divi jauni puiši izlēmuši īsināt laiku, piektdienu vakaros uzbrūkot sievietēm solīdā vecumā. Tagad pārdesmit eiro guvuma dēļ viņiem draud sods par laupīšanu grupā, kas ir smags noziegums.

Sigulda – mierīga pilsēta, kurā, tā vien šķiet, reti notiek sliktas lietas. Tieši tāpēc sievietes nebaidās vēlu vakaros doties mājās cauri pie stacijas esošajam parkam.

Šo pilsētnieku drošības sajūtu izmantojuši divi 18 un 20 gadus veci puiši. Pirmo uzbrukumu viņi veikuši kādai 60 gadus vecai sievietei. Kundze vēlu vakarā devusies mājās, kad pēkšņi jauns puisis viņai centies atņemt somiņu.

Kolīdz sieviete pretojusies, tikusi grūsta un sista. Lai gan upurim šķitis, ka pāridarītājs ir viens, vēlāk, no kādas video kameras iegūstot ierakstu, izrādījies, ka viņi strādājuši komandā.

Turpat, sliežu tuvumā, notikuši vēl divi citi līdzīgi noziegumi. Aplaupītas vēl divas sievietes – vienai no viņām 78 gadi. Ņemot vērā sievietes vecumu, te ļaundari tikuši pie vieglāka panta, likumdošana nosaka, – ja upuris sastingst no bailēm un atdod visu, kas viņam ir, nav notikusi laupīšana.

Protams, ka upuru somiņās nekā vērtīga nebija. Kaut kādi nebūt mobilie telefoni, pārdesmit eiro, mājas atslēgas un dažādi sīkumi. Taču, kā stāsta policisti, vaininiekiem nauda, iespējams, nebija svarīgākais.

Vairāk skaties Degpunktā sagatavotajā sižetā!

0 Komentāru