Sievieti regulāri apciemo nelūgts viesis

Komentāri

Siguldas iedzīvotāja Olga jau daudzas naktis nevar mierīgi gulēt. Sieviete uzstāj, ka viņu vajā kāds nezināms, naksnīgs ciemiņš. Svešinieks varot ierasties gan vēlu vakarā, gan ļoti agri no rīta, kad visi vēl guļ. Viņa rīcība vienmēr esot viena un tā pati. Viņš uzbrūkot Olgas dzīvokļa durvīm un par visu varu mēģinot tās atvērt.

Kundze stāsta, ka naktī ap vieniem kāds bāž atslēgu durvīs un mēģina ielauzties. Tā notiek regulāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Olga dzīvo kopā ar diviem skolas vecuma bērniem – tātad, nav neviena, kas viņu varētu aizstāvēt. Sieviete ir pilnīgi pārliecināta, ka naksnīgais ciemiņš ir vīrietis un viņš nevis sajauc durvis vai nāk romantisku nolūku vadīts, bet gan grib nodarīt viņai kaut ko sliktu.

Olgas durvju slēdzene jau esot visnotaļ sabojāta un pēc vienpadsmit nezināmā ciemiņa uzbrukumiem pašai kļuvis grūti atslēgt durvis.

Šobrīd kundzi mierina fakts, ka policisti solījuši regulāri viņu apciemot, lai mēģinātu ļaundari noķert.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl