Komentāri

Pirmdien, 27. jūlijā, ap 10.00 Maskavas ielā, netālu no neskaitāmajiem Rumbulas automašīnu ”plačiem”, atskanējis pamatīgs blīkšķis. Melns Audi A8 “ielidojis” pretējā braukšanas joslā, kur sadūries ar kādu VW Passat. Tajā sēdošais pāris un viņu četrkājainais draugs bija ceļā uz Dārziņiem.

Lai arī trieciens bijis ārkārtīgi spēcīgs un abi auto, visticamāk, vairs nav atjaunojami, abu auto šoferiem un pasažieriem paveicies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diemžēl melnā Audi stūrētājs atturas no sarunas kameras priekšā. Pēc negadījuma viņš patvēries ceļmalā novietotā BMW, kur rakstveidā sniedz paskaidrojumus policistiem.

Izrādās, kāda sieviete veikusi kreiso pagriezienu no labās joslas. Viņa tika cauri sveikā, taču viņai aiz muguras kāds cits autovadītājs, lai izvairītos no avārijas, pieņēma zibenīgu lēmumu un iebrauca pretējā joslā.

Policisti informē, ka tieši sievietes nepārdomātais manevrs izraisījis nopietno negadījumu.

Šajā gadījumā gan jāuzteic Mitsubishi vadītājas godaprāts, jo nereti līdzīgās situācijās avārijas izraisītājs no notikuma vietas vienkārši aizlaižas, pametot sasisto auto īpašniekus visai muļķīgā situācijā. Pierādīt, ka negadījumu izraisījis kāds cits transportlīdzeklis, ar kuru nav bijis tieša kontakta, līdzīgās situācijās ir ārkārtīgi grūti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl