Sieviete Barona ielā pārkāpj noteikumus un iebrauc izraktā bedrē

2 komentāri
Sieviete Barona ielā pārkāpj noteikumus un iebrauc izraktā bedrē
FOTO: LETA

Sodu par satiksmes noteikumu pārkāpšanu ne vienmēr nākas saņemt no policistiem. Reizēm soda, ja tā var teikt, pati dzīve. Kāda sieviete pārkāpa satiksmes noteikumus un iebrauca uz ielas izraktā bedrē.

Barona iela Rīgā šobrīd sagādā galvassāpes ne vienam vien autovadītājam, jo, tā kā Barona iela ir gandrīz pilnībā slēgta, citās ielās veidojas sastrēgumi.

Tas var nozīmēt, piemēram, krietni ilgāku braukšanu uz vai no darba. Un tā tas būs līdz decembrim, ja ne līdz jaunajam gadam.

Protams, ka cilvēkiem gadās neskatīties uz zīmēm un gadās arī izlikties, ka viņi tās neredz. Zīmes – iebraukt aizliegts un caurbraukt aizliegts – mēdz nozīmēt ne tikai, ka remontstrādniekiem nepatiks, ja kāds tur brauks, bet arī – ka iela tik tiešām nav caurbraucama. Par to pārliecinājies kāds automašīnas vadītājs, iebraucot pamatīgā bedrē.

Pie stūres šim spēkratam bijusi kāda dāma, un aculiecinieki vīrieši centušies viņu glābt, automašīnu mēģinot pacelt, taču neveiksmīgi.

Šodien priekšpusdienā Volvo bedrē vairs nebija, tā īsti nebija vairs arī bedres, bet situācija Brīvības un Ģertrūdes ielas krustojumā atgādināja to, ko var nosaukt par – kā māku, tā ”maunu”.

2 komentāri