Sieviete sūdzas, ka policisti viņu šantažējuši

Komentāri

Raksti atzīšanos vai arī brauc uz cietumu – šāds pēc uzbrukumā apsūdzētās Ilonas paustā esot bijis policistu uzstādījums. Sieviete ir apsūdzēta uzbrukumā kaimiņienei, taču policisti nav uzrunājuši nevienu citu liecinieku, izņemot pašu cietušo.

Stāsts sākas ar to, ka pie Ilonas viņas Ķengaraga dzīvoklī esot ieradušies policisti un prasījuši doties viņiem līdzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, ka Ilona tiek vainota uzbrukumā savai kaimiņienei, kas dzīvo vienu stāvu augstāk tajā pašā mājā. Cietušā esot devusies mājās, kad viņai esot uzbrukusi kāda Ilonai līdzīga sieviete. Uzbrucēja iesitusi cietušajai ar pudeli pa galvu un atņēmusi naudas maku, kurā esot bijuši 25 eiro. Sieviete savu pāridarītāju esot atpazinusi un ir pārliecināta, ka tā ir Ilona.

Bažas rada tas, ka policisti nav sazinājušies ar kādu citu kaimiņu, kurš notikušo incidentu esot redzējis un apgalvo, ka uzbrucēja bijusi Ilonai līdzīga, taču tā neesot bijusi viņa.

Taču Ilona visvairāk sūdzas par policistu izturēšanos. Pēc atpazīšanas viņa uzreiz aizvesta uz izolatoru, kur sievietei nācās pavadīt divas diennaktis. Ilonai policisti nav ļāvuši arī piezvanīt uz darbavietu, kurā, pēc viņas paustā, varētu apliecināt, ka uzbrukuma brīdī viņa esot strādājusi.

“Domājiet ātrāk un rakstiet, citādi mašīna uz cietumu jau gaida,” tā saskaņā ar Ilonas pausto esot sacījis policists, kurš vēlējās, lai viņa uzraksta vaļsirdīgu atzīšanos noziegumā.

Pakļaujoties spiedienam, Ilona to arī ir izdarījusi, taču tagad savu atzīšanos nožēlo.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl