Sieviete sūdzas, ka policisti viņu šantažējuši

0 Komentāru
Sieviete sūdzas, ka policisti viņu šantažējuši
Ilustratīvs foto: LETA

Raksti atzīšanos vai arī brauc uz cietumu – šāds pēc uzbrukumā apsūdzētās Ilonas paustā esot bijis policistu uzstādījums. Sieviete ir apsūdzēta uzbrukumā kaimiņienei, taču policisti nav uzrunājuši nevienu citu liecinieku, izņemot pašu cietušo.

Stāsts sākas ar to, ka pie Ilonas viņas Ķengaraga dzīvoklī esot ieradušies policisti un prasījuši doties viņiem līdzi.

Izrādās, ka Ilona tiek vainota uzbrukumā savai kaimiņienei, kas dzīvo vienu stāvu augstāk tajā pašā mājā. Cietušā esot devusies mājās, kad viņai esot uzbrukusi kāda Ilonai līdzīga sieviete. Uzbrucēja iesitusi cietušajai ar pudeli pa galvu un atņēmusi naudas maku, kurā esot bijuši 25 eiro. Sieviete savu pāridarītāju esot atpazinusi un ir pārliecināta, ka tā ir Ilona.

Bažas rada tas, ka policisti nav sazinājušies ar kādu citu kaimiņu, kurš notikušo incidentu esot redzējis un apgalvo, ka uzbrucēja bijusi Ilonai līdzīga, taču tā neesot bijusi viņa.

Taču Ilona visvairāk sūdzas par policistu izturēšanos. Pēc atpazīšanas viņa uzreiz aizvesta uz izolatoru, kur sievietei nācās pavadīt divas diennaktis. Ilonai policisti nav ļāvuši arī piezvanīt uz darbavietu, kurā, pēc viņas paustā, varētu apliecināt, ka uzbrukuma brīdī viņa esot strādājusi.

“Domājiet ātrāk un rakstiet, citādi mašīna uz cietumu jau gaida,” tā saskaņā ar Ilonas pausto esot sacījis policists, kurš vēlējās, lai viņa uzraksta vaļsirdīgu atzīšanos noziegumā.

Pakļaujoties spiedienam, Ilona to arī ir izdarījusi, taču tagad savu atzīšanos nožēlo.

0 Komentāru