Komentāri
Sieviete satraumējas, alpīnisma ekipējumā nokrītot no skatu torņa
(Foto: LETA)

Aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību kādai 24 gadus vecai sievietei, kura alpīnisma ekipējumā kritusi no skatu torņa, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja.

Viņa stāstīja, ka negadījums noticis Kurzemē. Sieviete no torņa nokritusi sēdus, gūstot politraumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc Malējas teiktā, pagaidām neviena no diagnozēm nav apstiprināta, tomēr mediķiem ir aizdomas, ka sieviete guvusi krūšu kaula skriemeļa lūzumu, jostas daļas skriemeļa lūzumu un iegurņa kaula lūzumu.

Savukārt Kurzemē mediķi snieguši palīdzību kādam 42 gadus vecam vīrietim, kuram mežā aizķērusies kāja un, krītot, tā tika lauzta.

Kopumā pagājušajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi devušies uz 1103 izsaukumiem, bet 219 no tiem bija saistīti ar dažādām traumām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl