Komentāri

Kāda 50 gadus veca kundze kaimiņienes acu priekšā savam kavalierim ietriekusi mugurā nazi. Tagad cietušais ir slimnīcā, bet vainīgā gaida tiesu.

Kāda Hāpsalas ielas nama otrā stāva dzīvoklī pirms pāris dienām notikusi “jautra pasēdēšana”. Pie glāzītes sēdējuši trīs cilvēki – mājas saimniece – 50 gadus veca sieviete, viņas mīļākais un dažus gadus jaunākā kaimiņiene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasēdēšana notikusi mierīgi līdz sajauktais šņabis un alus dzīvokļa īpašniecei uzsitis asinis. Kaimiņiene atceras kā viņas acu priekšā konflikts samilzis, un dzīvokļa saimniece izdevīgā brīdī ietriekusi savam piegulētājam mugurā nazi.

Uzreiz pēc notikušā aizdomās turamā kundze nonākusi policijas iecirknī, kur sniegusi visai nekonkrētas liecības, taču savu vainu viņa nenoliedz.

Aizturētā iepriekš policijas redzes lokā nav nonākusi. Zīmīgi, ka tieši pēdējā laikā netrūkst līdzīgu gadījumu, kad cilvēki pusmūžā pirmoreiz nonāk konfliktā ar likumu.

Policisti pieļauj, ka aizdomās turamā ar cietušo mēģinās salīgt mieru un, nav izslēgts, ka tas arī izdosies. Tomēr tas nemainīs lietas būtību, jo gadījumos, kad nodarīti smagi miesas bojājumi, iesniegumu un ierosināto krimināllietu policijā tā vienkārši atsaukt nevar.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl