Sieviete, sadzērusies alu un šņabi, ar nazi sadur savu kavalieri

Komentāri

Kāda 50 gadus veca kundze kaimiņienes acu priekšā savam kavalierim ietriekusi mugurā nazi. Tagad cietušais ir slimnīcā, bet vainīgā gaida tiesu.

Kāda Hāpsalas ielas nama otrā stāva dzīvoklī pirms pāris dienām notikusi “jautra pasēdēšana”. Pie glāzītes sēdējuši trīs cilvēki – mājas saimniece – 50 gadus veca sieviete, viņas mīļākais un dažus gadus jaunākā kaimiņiene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasēdēšana notikusi mierīgi līdz sajauktais šņabis un alus dzīvokļa īpašniecei uzsitis asinis. Kaimiņiene atceras kā viņas acu priekšā konflikts samilzis, un dzīvokļa saimniece izdevīgā brīdī ietriekusi savam piegulētājam mugurā nazi.

Uzreiz pēc notikušā aizdomās turamā kundze nonākusi policijas iecirknī, kur sniegusi visai nekonkrētas liecības, taču savu vainu viņa nenoliedz.

Aizturētā iepriekš policijas redzes lokā nav nonākusi. Zīmīgi, ka tieši pēdējā laikā netrūkst līdzīgu gadījumu, kad cilvēki pusmūžā pirmoreiz nonāk konfliktā ar likumu.

Policisti pieļauj, ka aizdomās turamā ar cietušo mēģinās salīgt mieru un, nav izslēgts, ka tas arī izdosies. Tomēr tas nemainīs lietas būtību, jo gadījumos, kad nodarīti smagi miesas bojājumi, iesniegumu un ierosināto krimināllietu policijā tā vienkārši atsaukt nevar.

Lasi vēl