Komentāri

Jaunās sievietes vadīto Saab automašīnu policisti apturējuši Ruses ielā īsi pēc diviem naktī. Izrādās, automašīna likumsargu atmiņā bija palikusi no pavisam nesenas pagātnes. Iepriekš šajā pašā vakarā vīri to ievērojuši kādā pavisam citā iekšpagalmā, nekaunīgi novietotu uz gājēju ietves.

Vēlajā nakts stundā ievērojot tieši to pašu automašīnu, turklāt piefiksējot pāris visai aizdomīgu manevru, kārtībnieki nespēja atturēties no sarunas ar šā spēkrata stūrētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, kā jau ierasts šādās situācijās, uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti, bet paši patruļas darbinieki pēc apturēto nodošanas kolēģiem devušies tālāk.

Kā atzīst sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļas priekšnieks, pēc mirkļa atgriežoties notikuma vietā, tur redzamā aina pārsteigusi pat vispieredzējušākos no policijas ekipāžas.

Saab pasažieris, saprotot, ka automobilis tūdaļ nonāks uz autoevakuatora, ceļu policistu un vairāku nejaušu garāmgājēju klātbūtnē no salona izņēmis 32 blokus dažādu marku cigarešu, kurus vienkārši dzēruma neprātā izmētājis turpat pa apkārtni.

Lai arī tā jaunais vīrietis, visticamāk, mēģinājis sevi pasargāt no nepatikšanām, kas saistītas ar kontrabandas smēķu glabāšanu, šis visai nepārdomātais manevrs beidzies pavisam citādi, nekā iecerēts.

Pašvaldības policisti viņu aizturējuši, un nedaudz vēlāk ar visiem pierādījumiem nodevuši Valsts policijas darbiniekiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl