Sieviete reibumā paliek bez auto un “iegāž” draugu, kurš slēpis kontrabandas cigaretes

Komentāri

Jaunās sievietes vadīto Saab automašīnu policisti apturējuši Ruses ielā īsi pēc diviem naktī. Izrādās, automašīna likumsargu atmiņā bija palikusi no pavisam nesenas pagātnes. Iepriekš šajā pašā vakarā vīri to ievērojuši kādā pavisam citā iekšpagalmā, nekaunīgi novietotu uz gājēju ietves.

Vēlajā nakts stundā ievērojot tieši to pašu automašīnu, turklāt piefiksējot pāris visai aizdomīgu manevru, kārtībnieki nespēja atturēties no sarunas ar šā spēkrata stūrētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, kā jau ierasts šādās situācijās, uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti, bet paši patruļas darbinieki pēc apturēto nodošanas kolēģiem devušies tālāk.

Kā atzīst sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļas priekšnieks, pēc mirkļa atgriežoties notikuma vietā, tur redzamā aina pārsteigusi pat vispieredzējušākos no policijas ekipāžas.

Saab pasažieris, saprotot, ka automobilis tūdaļ nonāks uz autoevakuatora, ceļu policistu un vairāku nejaušu garāmgājēju klātbūtnē no salona izņēmis 32 blokus dažādu marku cigarešu, kurus vienkārši dzēruma neprātā izmētājis turpat pa apkārtni.

Lai arī tā jaunais vīrietis, visticamāk, mēģinājis sevi pasargāt no nepatikšanām, kas saistītas ar kontrabandas smēķu glabāšanu, šis visai nepārdomātais manevrs beidzies pavisam citādi, nekā iecerēts.

Pašvaldības policisti viņu aizturējuši, un nedaudz vēlāk ar visiem pierādījumiem nodevuši Valsts policijas darbiniekiem.

Lasi vēl