4 komentāri
Sieviete paziņo, ka viņai Ludzā nozagts septiņus mēnešus vecs bērns

Kādai mātei ir nozagts septiņus mēnešus vecs mazulis, sociālajā tīklā Facebook raksta bērniņa tuvinieki. Kā izrādās, bērns patlaban atrodas pie sava tēva, un abi vecāki nevar vienoties, pie kura no viņiem bērnam būtu jāatrodas.

“Ludzā plkst. 16.30 ir nolaupīts bērns! Puisēnu sauc Teimurs, viņam ir tikai septiņi mēneši. Augums – 74 centimetri, acis – tumši zilas, un tajā dienā viņš bija apģērbts tumši violetā kombinezonā, ratiņi – balti ar zilu,” raksta zēna tante. Sieviete raksta, ka bērnu ir nolaupījis kāds vīrietis, turklāt viņai ir arī šā ļaundara fotogrāfija. Kā izrādās, šis vīrietis ir bērna tēvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bērna mamma jau kādu laiku nedzīvo kopā ar bērna tēvu. Mammas māsa apgalvo, ka vīrietis esot bērna māti ik pa laikam iekaustījis, un tad viņa aizbēgusi uz Ludzu pie radiniekiem. Pēc tam sekojis iesniegums bāriņtiesā, lai tēvam atņem apgādības tiesības, bet tas beidzies ar to, – tēvs bērnu gluži vienkārši paņēmis un aizvedis prom. Tagad ar sociālo tīklu palīdzību māte grib bērnu atgūt.

TOP komentāri

 • Bb
  +1 +1 0

  Bb

  Briesmiiga riiciiba no teeva puses. Saap sirds, ka beernam taada dziive. Taadam mazulim vajag par visu vairaak pasaulee Savu Mammu. Taa ar mazu dziiviibu nedriikst riikoties. Lai Dievs staav klaat gan mazajam, gan mammai, un lai vinji atrod viens otru.
 • labi ka ir
 • Zane
  +1 +1 0

  Zane

  Tut jau nepalīdzés sociálie tíkli..tévam tá nevar neviens iet un atņemt bèrnu..viņam ir tádas paśas tiesības ká mátei. ko tad máte iedomájas.ka káds sveśs cilvéks ietaudzīs un tam tévam paņems bérnu.Tá tiešám bús nolaupīśana tad. Mátei jádodas uz báriņtiesu ..jásakárto likumiski aizbildniecība..saskarsmes tiesības.nevis jážélojas internetá.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl