Komentāri

Pagājušajā piektdienā kāda sieviete ļoti palīdzējusi galvaspilsētas kārtības sargiem. Ko tad viņa izdarījusi un kas atklājies kundzes vērības dēļ?

Pagājušās piektdienas pievakarē likumsargi saņēmuši ziņu no kādas nejaušas garāmgājējas, kura Elijas ielā bija ievērojusi patiesi aizdomīgu rosīšanos pie ielas malā novietota spēkrata. Izrādās, ka viņam bija noziedzīgi nodomi un viņš bija paspējis nozagt no automobiļa magnetolu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētais – 38 gadus vecais ļaundaris – nekavējoties saslēgts rokudzelžos un nogādāts tuvējā policijas iecirknī Gogoļa ielā. Kā izrādās, šis nebūt nebija viņa pirmais konflikts ar likumu.

Ņemot vērā vīrieša kriminālo pagātni, tiesa viņam kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu, tātad vismaz pagaidām pārdomāt izdarīto viņam nāksies aiz cietuma mūriem. Par šo noziegumu iepriekš tiesātajam likumpārkāpējam draud brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgas brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl