Sieviete nolīga celtnieku par 2 eiro stundā… Tas, kas notika turpmāk, viņu nepatīkami pārsteidza

1 komentārs
Sieviete nolīga celtnieku par 2 eiro stundā… Tas, kas notika turpmāk, viņu nepatīkami pārsteidza

Kāds jauns vīrietis, kurš internetā piedāvājis celtniecības pakalpojumus, pēc aptuveni mēnesi ilgušiem darbiem savā pirmajā objektā nevis sagaidījis algas dienu, bet gan kā krāpnieks nonācis policijas iecirknī.

Pagājušās nedēļas izskaņā Valsts policijas iecirknī Daugavgrīvas ielā iesoļojusi kāda kundze, kuru pavadījis jauns vīrietis. Pēc īsas sarunas ar likumsargiem, atklājies, ka sieviete sev līdzi atvedusi krāpnieku, no kura rokas pati cietusi.

Meklējot kādu, kurš paveiktu ieplānotos remontdarbus, cietusī pamanījusi sludinājumu – kāds vīrietis piedāvājis visus nepieciešamos pakalpojumus, turklāt norādījis neticami zemu cenu. Tikai divus eiro stundā. Pagājusi nedēļa, un sieviete ieradusies savā dzīvoklī, taču tur viņu sagaidījis nepatīkams pārsteigums, ka darbs bijis tālu no paveiktā…

Kundze noticējusi strādnieka teiktajam un devusies prom cerībā, ka nākamajā tikšanās reizē šķietami uzticamais vīrietis būs paveicis vismaz daļu apsolīto darbu. Diemžēl solīts makā nekrīt, un arī pēc nedēļas viss izskatījis tāpat kā pirms remonta. Taču neveiksmīgais celtnieks, pat neskatoties uz acīmredzamo, spējis apvārdot saimnieci un pat pierunājis viņu iegādāt vēl it kā trūkstošus būvmateriālus. Kad pagājis jau gandrīz mēnesis, taču nekas no solītā tā arī nav paveikts, dzīvokļa īpašnieces mērs bijis pilns, un viņa nolēmusi doties uz policiju.

Kriminālpolicijas priekšniece atklāj, ka aizdomās turētais 36 gadus vecais vīrietis nekad iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā. Pagaidām esot pāragri minēt, kā beigsies šī lieta – ja izmeklētāji pierādīs, ka vīrietis apkrāpis kundzīti, viņam draud kriminālatbildība, taču, ja izrādīsies, ka vīrietis vienkārši piesavinājis naudu un nav paveicis solīto norādītajā termiņā, taču ir ar mieru kompensēt visus nodarītos zaudējumus, abu iesaistīto pušu starpā iespējams arī izlīgums. Protams, ja dzīvokļa saimniece būs ar mieru piedot neveiksmīgajam un neticami nekaunīgajam strādniekam.

Foto

Video

1 komentārs