Komentāri

Tukuma novadā paveikta slepkavība – kāda sieviete nogalinājusi savu dzīvesbiedru, 57 gadus vecu vīrieti. Nozieguma paveikts pirmdienas vakarā un, gribot negribot, tā sekas nevienu no nelielā ciema iedzīvotājiem tā īsti nav apbēdinājušas. Drīzāk pat otrādi.

Mazajā Džūkstes pagasta Pienavā lieli prieki, turklāt par notikumu, par kuru parasti neviens nepriecājas – kāda sieviete nonākusi aiz restēm pēc tam, kad nodūrusi savu civilvīru. Ļaudis žēlo bojāgājušo Jevgēniju, taču par Marijas nonākšanu aiz restēm nevar nesmaidīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runa ir par 70 gadus vecu sievieti, pensionāri, kurai būtu jāada zeķes un jāskatās seriāli, taču realitātē viņa skraidījusī apkārt ar laužņiem, cirvjiem, gāzes baloniņiem un ķieģeļiem un uzbrukusi tiem, kuri viņai nav iepatikušies, un tie bijuši gandrīz visi.

Valentīna pati arī cietusi no kaimiņienes uzbrukumiem. Agresīvā kaimiņiene Marija pēkšņās dusmās salauzusi viņai durvis. Arī savu vīru, nelaiķi Žeņu sieviete fiziski iespaidojusi, taču vīrietis iesniegumus policijā nav rakstījis pat tad, kad lijušas asinis un vajadzējis saukt ātro palīdzību.

Pagājušas piektdienas vakarā Jevgēnija pacietībai pienāca gals, taču ne tuvu ne pozitīvā ziņā. Marija, šoreiz it kā būdama pat skaidrā prātā, krita kārtējā niknuma lēkmē un viņam uzbruka ar nazi. Četri dūrieni, ko vīrietis saņēma, izrādījās nāvējoši. Mediķi viņu Pienavas dzīvoklī atrada mirušu. Mariju savukārt aizveda uz policiju, un tiesa viņai šodien piemēroja apcietinājumu.

Runājot par pensionāres pagātnes grēkiem, policistiem ik pa brīdim jāieskatās piezīmēs – tik garš ir viņas nodarījumu saraksts, taču līdz šim viņa vienmēr tikusi cauri sveikā. Vai miesas bojājumi, ko viņa nodarīja, bijuši maznozīmīgi, vai cietušais atteicies sadarboties ar policiju, vai trūcis liecinieku, jo kaimiņi baidījušies. Policistiem rokas bija sasietas un nu, lūk, viss nonācis līdz slepkavībai.

Likumsargi pieļauj, ka sievietei, iespējams, ir garīgās veselības problēmas. To gan varēs noteikt vien eksperti. Tas viņai nozīmētu nevis cietumu, bet ārstēšanos. Šķiet gan, ka viņas kaimiņiem vissvarīgāk ir – lai viņa vienkārši labu laiku Pienavā vairs neatgrieztos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl