Komentāri

Tukumniece Mārīte jau gadiem ilgi meklē savu bezvēsts pazudušo dēlu. Ivars Markovs pazuda 2007. gada decembrī no savas dzīvesvietas Jaunpilī. Paņēma dokumentus, naudu un it kā bēgdams aizgāja nezināmā virzienā.

Mārīte stāsta, – dēls mīlējis iedzert un kopš šķiršanās ar sievu bijis mazliet dīvains, nespējis pārdzīvot notikušo. Ik pa laikam runājis par došanos uz Krieviju. Iespējams, ka tieši tāds bijis viņa ceļa mērķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gājis laiks, un Mārīte visu ko domājusi, cerējusi uz labāko un paļāvusies uz policiju. Taču tagad viņai šķiet, ka likumsargi nav uzdevumu augstumos.

Tukuma policijā  stāsta, ka vīrietis aizvien tiek meklēts.

Kamēr policisti strādā, Mārītei sirds ir emociju pilna. Viņa nezina, vai dēls ir dzīvs, vai miris. Taču cer uz to labāko.

FOTO: Ekrānšāviņš

FOTO: Ekrānšāviņš

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl