Komentāri

Rita, kurai iekrājušies parādi, pagājušajā gadā izlēmusi pārdot dzīvokli. Proti, nomaksāt parādus un vietā iegādāties sev mazāku mitekli. Sieviete ievietojusi sludinājumu internetā un sagaidījusi zvanu no kādas dāmas, kura sevi dēvējusi par Viktoriju. No sākuma šķitis, ka viss būs labi. Dzīvoklis Viktorijai tiešām gājis pie sirds, un viņa bijusi gatava to pirkt. Tikai jāpaņem kredīts.

Pēc kāda laika Rita viņai iedotos dokumentus, neko ļaunu nedomājot, parakstījusi. Rezultātā sanācis tā, ka potenciālā dzīvokļa pircēja nevis noformējusi hipotekāro kredītu, bet gan paņēmusi 15 000 eiro savai personīgai lietošanai, savukārt šo aizdevumu galvojusi Rita, liekot ķīlā to pašu savu dzīvokli, kuru tik ļoti gribējusi pārdot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iespējams, ka Rita būtu palikusi arī bez dzīvokļa, jo Viktorija pie viņas nākusi vēlreiz ar vēl kaut kādiem dokumentiem, ko Rita vairs neparakstīja.

Pagāja laiks un sāka pienākt ziņas, ka viņai kā galvotājai jāmaksā parāds, jo Viktorija to nedara.

Noskaidrojies, ka dāma, kura sevi dēvēja par Viktoriju, patiesībā ir kāda Inita Bērziņa. Viņa tagad, kā var noprast, pazudusi bez vēsts. Ne Rita, ne naudas aizdevēji viņu nekādi nevarot atrast.

Rita ir nonākusi neapskaužamā situācijā – parādā viņa ir, procenti aug, dzīvokli var pārdot izsolē, policija atteikusi uzsākt kriminālprocesu un nu atliek tikai cerības uz taisnīgu tiesu.

Degpunktā komandai izdevās noskaidrot, ka šogad martā ar iesniegumiem par Initas Bērziņas krāpnieciskajām darbībām policijā vērsušies jau vismaz 10 cilvēki.

Rita un viņas ģimene ļoti lūdz atsaukties citus Initas Bērziņas upurus un sazināties ar viņiem.

Ja arī jūs esat kļuvuši par Initas Bērziņas mahināciju upuri, lūdzam jūs sazināties ar Ritu!

Acīmredzot aptuveni 50 gadus vecajai dāmai ir labas pārliecināšanas prasmes. Iespējams, ka viņa nestrādā viena un viņai ir arī līdzdalībnieki.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl