Sieviete ievērojamā vecumā “dārziņos” nogalina bezpajumtnieku

2 komentāri

Kāda kundze cienījamā vecumā savu vietu bezpajumtnieku hierarhijā nolēmusi pierādīt ne ar vārdiem, bet darbiem. Par to viņai nu nāksies atbildēt tiesas priekšā.

Pierādot savu lomu barā vai, iespējams, atriebjot izbijušu pāridarījumu, pagājušajā nedēļā Jūrmalas gatves apkaimē pamestā dārza mājiņu rajonā bezpajumtnieku starpā izcēlies konflikts, kas 45 gadus vecam vīrietim beidzies letāli.

Aizturētā 62 gadus vecā sieviete savu vainu nenoliedz, vienīgi izmeklētājiem skaidro, ka īsti neatceras nozieguma detaļas. Tas tāpēc, ka dzīvo pastāvīgā alkohola reibumā un dažādos konfliktos, kas mijas viens ar otru.

Ekrānšāviņi


Tāpat arī vietējie dārziņu īpašnieki, kurus var saukt par kārtīgiem cilvēkiem, šos bezpajumtniekus dēvē par skarbiem personāžiem. Viņi iesaukti par pūcēm, jo savu uzdzīvi pārsvarā uzsākot tikai naktīs.

Tā kā pamestās dārza būdiņas pakāpeniski tiekot nojauktas, vietējo sirdis ir mierīgas – klaidoņiem nākas kravāt mantas un meklēt jaunas pagaidu mājvietas.

Video!

TOP komentāri

 • Skolnieciņš
  0 0 0

  Skolnieciņš

  Bomžiem arī ir cilvēktiesības! Viņi arī ir cilvēki! Kā var ar mierīgu sirdi skatīties uz ko tādu? Vai tad ir jāizveido darba mājas kādas bija Lielbritānijā? Esmu pat gatavs ziedot 10€, lai bomžu nebūtu. Var šo parādību izskaust... Ja vien grib, taču mēs esam ne iecietīgi...
 • lili
  0 0 0

  lili

  Kādā cienījamā vecumā, ja kundze nav pat pensijas vecumā? Taču domājiet, ko rakstiet!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl