1 komentārs

Attēlā redzamās sievietes identitāti vēlas noskaidrot ne tikai kādas galvaspilsētas kafejnīcas saimnieki, bet arī likumsargi. Ko viņa izdarīja?

Pirmdienas vakarā Stabu ielas kafejnīcā “Mākonis” valdījusi darba dienas vakariem raksturīga atmosfēra. Ļaudis draugu lokā ēduši, dzēruši un tērzējuši. Taču par nepatīkamu pārsteigumu parūpējusies kāda sieviete, kura vienkārši ienākusi kafejnīcā un iznesusi no tās ārā klientei piederošu jaku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāpiebilst, ka šāds gadījums gan nav nekas unikāls un galvaspilsētas centra kafejnīcas ir ļoti pievilcīgs galamērķis dažādiem ļaundariem. Klientu virsdrēbes, maki, telefoni un citas vērtības bieži vien ir viegli pieejamas, turklāt daudzviet nav arī video novērošanas kameru. Tad gadījumā, kad kas pazūd, atliek vien minēt, kurš paveicis noziegumu.

Ja nojaušat, kas ir šī ekrānā redzamā sieviete vai jums ir zināmas viņas tālākās gaitas, likumsargi jūs aicina iegriezties Valsts policijas Rīgas centra iecirknī. Izmeklētāji būs jums ļoti pateicīgi par jebkādu informāciju, kas palīdzēs notvert ļaundari.

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl