2 komentāri

Milzīgs liesmu stabs vakar vakarā izgaismojis neskaitāmus Dārziņu kvartālus Rīgas pierobežā pie Rumbulas. Tur noticis pēdējā laika postošākais ugunsgrēks šajā pusē, kas laupījis divu cilvēkus dzīvības.

Drēgnajā ceturtdienas vakarā, kad apkārtne jau slīgusi tumsā, Ābeļu ielas iedzīvotāju rimto vakara gaitu iztraucējuši nesaprotami trokšņi. Kāds izmisīgi spēris pa žogu un grabinājies gar pastkastītēm. “Bum, bum… Tādi briesmīgi trokšņi. Atvēru durvis, bet šeit pie vārtiņiem stāvēja sieviete, kura histēriski kliedza, lai palīdzu,” stāsta aculiecinieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikai brīdī, kad vīrietis jau stāvējis uz sava nama lieveņa, viņš atskārtis, ka blakus sētā, namiņā, kur pēdējos pāris gadus savas dienas vadījis kāds pensionāru pāris, izcēlies milzīgs ugunsgrēks. Protams, nekavējoties izsaukti ugunsdzēsēji, taču jau no pirmā skata bijis skaidrs, ka šeit vairs nekas nav glābjams.

Glābšanas dienesta pārstāvis stāsta, ka trauksmes signāls 8. daļā atskanējis dažas minūtes pēc astoņiem vakarā. Kad ugunsdzēsējiem izdevies nedaudz apslāpēt liesmas, kas plosījušās aptuveni 100 m² platībā un vīri varējuši pārmeklēt telpas, apstiprinājušās šausminošākās apkārtējo izteiktās aizdomas. Abi mājas iemītnieki – kāds 80 gadus vecs pensionārs un viņa 73 gadus vecā dzīvesbiedre – ugunsgrēkā gājuši bojā.

Foto

Precīzu traģiskās ugunsnelaimes iemeslu noskaidrošana uzticēta kārtības sargiem, taču ugunsdzēsēju pārstāvis min, ka, visticamāk, pensionāri gājuši bojā kāda apkures iekārtas bojājuma dēļ. Notikuma vietā sastaptais kaimiņš stāsta, ka vakar nelaimes vietā dzirdētas runas par to, ka pensionāru pārim paticis iedzert un tādēļ viņi nav paspējuši paglābties, taču viņš nespēj piekrist ļaužu teiktajam.

“Es viņus nekad dzīvē neesmu redzējis piedzērušos. Tai sievietei bija vēzis, viņa to uzveica. Viņa bija tāda maza, salīkusi sieviņa, kura varēja šeit dārzā cauru dienu strādāt. Vakar viņa šeit vēl rosījās visu dienu. Un viņas vīru, Anatoliju, nekad neesmu redzējis piedzērušos,” stāsta kaimiņš.

Diemžēl tas ,vai pensionāriem šajā vakarā bijuši kādi svētki vai nē, neko daudz vairs nemaina. Taču ugunsdzēsēji aicina visus, kuru mitekļos uzstādītas krāsnis vai citas apkures iekārtas, parūpēties par to, lai tās būtu pārbaudītas un pienācīgā kārtībā. Ik gadus tuvojoties apkures sezonai, vīri pieredz šādus un līdzīgus stāstus, no kuriem varētu arī izvairīties, ja cilvēki pievērstu lielāku vērību paši savai drošībai.

Video

TOP komentāri

  • +1 +1 0

    Ļoti žēl , ja sievietei vēl bija vēzis ko viņa uzveica , tā tad viņa gribēja dzīvot vēl ... Cik ļoti , ļoti žēl man to cilvēciņu
  • Julija
    +1 +1 0

    Julija

    Es nesaprotu, video uznemts ka deg, bet nav ne centies glabt sos laudis.tracina ara ka nemt tik video.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl