Sieviete Facebook izmisīgi brīdina par autozagļu uzbrukumiem Valmierā

2 komentāri
Sieviete Facebook izmisīgi brīdina par autozagļu uzbrukumiem Valmierā
Christy / Flickr

Kāda valmieriete Svetlana sociālajā tīklā ziņo – Valmierā uzdarbojas autozagļi, un brīdina citus šoferīšus uzpasēt savus spēkratus.

“Sveiki, valmierieši un arī tie, kas apmeklē lielo Maximu Valmierā. Aicinu būt ļoti uzmanīgiem, jo pazemes stāvvietā uzdarbojas autozagļi. Bija reāls mēģinājums ”atlauzt” auto signalizāciju. Tā kā bija rūpnīcas signalizācija, zagļiem tas neizdevās, vai arī bija par maz laika. ”Borta” dators meta ”erorus”, un nevarēja palaist mašīnu. Tika pamanīti divi vīrieši, – viens jau labu laiku stāvēja un vēroja pazemes stāvvietā notiekošo. Kad tomēr izdevās pielaist automašīnu – prom braucot, dzirdējām, ka sāka gaudot citai mašīnai signalizācija, un vīrietis ar pārnēsājamo datoru pieskrēja pie kāda auto un iesēdās blakussēdētāja pusē. Diemžēl nepaspējām ne nofotografēt, ne numuru pierakstīt,” – ar šādu uzrunu savā Facebook profilā dalījusies valmieriete Svetlana, un uz notikušo nekavējoties reaģējusi vietējā policija, kaut gan pie likumsargiem sieviete nav vērsusies.

Valsts policijas pārstāve Sintija Gulbe gan piebilst, ka Vidzemes reģionā auto zādzības notiek ārkārtīgi reti, tāpēc nav pamata bažām, ka uzradies kāds nopietns grupējums. Turklāt vēl jāpārbauda, vai viss tiešām bijis tā, kā Svetlana rakstījusi.

Foto

Ja jūsu rīcībā ir informācija par aizdomīgu personu rosīšanos ap svešām automašīnām, policisti aicina ziņas nodot pa tālr.: 110! Jūsu anonimitāti likumsargi garantē, taču, kā redzams no ierakstiem Facebook – no bandītiem cilvēki nebaidās vai arī maldīgi domā, ka noziedznieki “nesērfo” internetā.

Video

TOP komentāri

  • Jaaa
    0 0 0

    Jaaa

    Zinot Latvijas policiju Vai maz verts zvanit,to jau atbilde vien pierada kada attieksme viniem ir.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl