Komentāri
Sieviete bez ”tiesībām” 4,12 promiļu reibumā bēg no policijas
FOTO: LETA

Vēl joprojām autovadītāji sēžas pie stūres dzērumā. Piemēram, svētku brīvdienu laikā no 32 623 pārbaudītiem transportlīdzekļu vadītājiem, 150 pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, vēl 82 tika konstatēta alkohola klātbūtne izelpā pieļaujamā koncentrācijā.

No 150 iereibušajiem šoferiem 74 konstatēja 1,5 un vairāk promiļu. Vislielākais promiļu skaits – 4,12 tika konstatēts kādai 1982.gadā dzimušai sievietei, kas vadot transportlīdzekli bez autovadītāja apliecības, nepakļāvās Valsts policijas darbinieku prasībai apturēt automašīnu un centās aizbēgt. Policijas darbinieki sievieti aizturēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez jau iepriekš minētajiem 150 iereibušajiem šoferiem, vēl 82 tika konstatēta alkohola klātbūtne pieļaujamā koncentrācijā līdz 0,5 promilēm. Kaut arī ar šādu alkohola koncentrāciju asinīs transportlīdzekli nav aizliegts vadīt šoferiem ar lielāku stāžu par diviem gadiem, tomēr policijas atgādina, ka arī neliels reibums var negatīvi ietekmēt spēju vadīt automašīnu.

Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis uzsver, ka sēsties pie stūres reibumā ir bezatbildīga šofera rīcība, kas var novest pie nepiedodamas nelaimes, apdraudot ne vien savu, bet arī citu satiksmes dalībnieku veselību un drošību. Sekas, ko šāda rīcība var izraisīt ir smagas, tādēļ arī sodi ir bargi, un tomēr, aizvien ir šoferi, kas par to nedomā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl