Sieviete apsūdz kādu vīrieti izvarošanā un cenšas izspiest naudu

3 komentāri
Sieviete apsūdz kādu vīrieti izvarošanā un cenšas izspiest naudu
Foto: Emilian Robert Vicol/flickr

Kāda sieviete Jelgavā apgalvo, ka pirms pieciem gadiem ir izvarota. Taču “izvarotājs” uzskata, ka sieviete nodarbojas ar šantāžu. Visticamāk, arī likumsargu rīcībā ir informācija – sarunu ieraksti -, kas to apliecina.

Janas stāsts

Pirms pieciem gadiem Jana, kurai tolaik bija 19 gadi, aizbēga no mājām un dzīvoja pilsētas nomalē Meiju ceļā pašas celtā teltī, līdz iepazinās ar kādu vīrieti vārdā Aigars. Aigars meiteni uzaicināja ciemos. Nenojaušot neko sliktu meitene piekritusi.

”Es piekritu aiziet izdzert tēju, es patiešām biju izsalkusi, nedēļu neko nebiju ēdusi. Pēc tam, kad es padzēru tēju viņš mani uzaicināja uz istabu paskatīties televizoru. Tur arī viss sākās – man ir ļoti nepatīkami,” stāsta Jana.

Viņa apgalvo, ka iepazīšanās ar Aigaru beigusies ar izvarošanu. Meitenei toreiz izdevies aizmukt un nekad ar pāridarītāju vairs nesatikt.

Taču pēc pieciem gadiem Jana esot satikusi šo vīrieti uz ielas, turklāt brīdī, kad gājusi kopa ar savu civilvīru. Viņa stāsta, ka civilvīrs esot redzējis, ka viņa kļūst satraukta un viņai nācies izstāstīt par izvarošanu.

Viss beidzies ar to, ka ar pāridarītāju norunāta vēl viena tikšanās. Vīrietis atvainošanās vietā atnesis 200 eiro. Uz tikšanos bija ieradušies četri cilvēki – Jana, viņas civilvīrs, viņu kopīgs draugs, kā arī vīrietis, kuru Jana apsūdz izvarošanā.

Pakaļdzīšanās un piekaušana

Pēc naudas saņemšanas četrotne esot šķīrusies – trīs draugi devušies vienā virzienā, bet ”izvarotājs” – citā.

Taču drīz vien trijotni esot notriekusi policijas mašīna, stāsta Jana. ”No turienes izleca 20 cilvēku. Visi kā tarakāni. Viņi nogāza vīru uz zemes, mani turēja pie mašīnas. Es kliedzu un prasīju, kas viņi tādi ir, jo viņi neparādīja apliecības, neko! Vienkārši kliedza, ka esot policisti. Mēģināja piekaut draugu – neizdevās, bet vīru gan nežēlīgi piekāva – spēra ar kājām pa seju,” stāsta Jana.

Tagad trijotne ir apsūdzēta izspiešanā. Policijā šodien par sievietes sūdzību plašākus komentārus nesniedz.

Jādomā, ka likumsargu rīcībā ir arī audioieraksti ar centieniem izspiest naudu, kurus Janai būtu interesanti tiesas sēdes laikā noklausīties. Viņa pati gan kategoriski noliedz, ka trijotne esot nodarbojusies ar šantāžu.

Skaties video un uzzini vairāk!

3 komentāri