Sieviete, aizstāvot civilvīru, sadur uzbrucēju

Komentāri
Sieviete, aizstāvot civilvīru, sadur uzbrucēju
Foto: Jack Zimmermann/Flickr

Kopīgas iedzeršanas laikā starp diviem pudeles brāļiem izceļas konflikts, kas pāraug kautiņā. Lai aizstāvētu civilvīru, sieviete rokās ķer virtuves nazi un dur ar to uzbrucējam.

Kopīgas alkohola lietošanas laikā kādā dzīvoklī Kuldīgas ielā izcēlās sadzīvisks konflikts, kura laikā tika sadurts vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā ieradās policijas darbinieki un noskaidroja, ka divu vīriešu starpā bija izcēlies konflikts, kas pāraudzis kautiņā. Viena iesaistītā vīrieša civilsieva, aizstāvot savu dzīvesbiedru, paķērusi virtuves nazi un iedūrusi uzbrucējam. Pēc konflikta sieviete pati par notikušo paziņoja mediķiem. Policisti aizturēja 1989. gadā dzimušu sievieti.

Aizturēšanas brīdī tika konstatēts, ka sieviete atrodas divu promiļu reibumā. Aizturētā atzina savu vainu izdarītajā noziegumā.

Pret sievieti ir uzsākts kriminālprocess par miesas bojājumu tīšu nodarīšanu, kas bīstams dzīvībai vai bijis par iemeslu veselības traucējumiem. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Lasi vēl