Sieviešu kašķis izvēršas naža vicināšanā ar traumām!

Komentāri
Sieviešu kašķis izvēršas naža vicināšanā ar traumām!
Ilustrratīvs foto: cea +/Flickr

Iļģuciemā alkohola lietošanas laikā kāda sieviete ar nazi sadūrusi savu kompānijas biedreni, informē Valsts policijas pārstāvji.

Sestdien, 30. aprīlī, ap pulksten 22.00 dzīvojamā mājā Stūres ielā starp divām sievietēm, kuras vairāku cilvēku kompānijā atpūtušās un lietojušas alkoholu, izcēlies konflikts. Sievietes viena otru apvainojušas necenzētiem vārdiem. Strīda karstumā viena no sievietēm paņēmusi nazi un trīs reizes savai kompānijas biedrenei iedūrusi kakla apvidū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikušā aculiecinieki izsaukuši policiju, bet vaininiece tikmēr aizbēgusi.

Rīgas Kurzemes iecirkņa kriminālpolicisti uzsāka aizdomās turamās 1989. gadā dzimušās sievietes meklēšanu un no rīta viņu Imantā aizturēja.

Aizturētā jau iepriekš sodīta par mantiska rakstura noziegumiem.
Noskaidrots, ka nozieguma izdarīšanas brīdī aizdomās turamā sieviete bijusi aptuveni 2,8 promiļu reibumā.

Saistībā ar notikušo pret 1989. gadā dzimušo sievieti uzsākts kriminālprocess par tāda miesas bojājuma tīšu nodarīšanu, kas ir bīstams dzīvībai. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl