Venstspilī sieva nogalina vīru

Komentāri

Traģisks noziegums pastrādāts Ventspilī. Pilsētas nomalē, Siguldas ielā kāda agresīva sieviete nāvējoši sadūrusi savu dzīvesbiedru. Ko nav sadalījuši abi kopā dzīvojošie sirmgalvji, un kāpēc aizdomās turamo kundzi policisti palaiduši uz brīvām kājām, skaidroja LNT raidījuma ”Degpunktā” komanda. 

Ventspils ielas 14. namā nakts bijusi tik skaļa, cik piektdienas vakarā varētu būt jautrākajā pilsētas krogā. Dzeršana, skaļa mūzika, lamāšanās – līdz pēkšņi iestājās klusums, sētā policijas un ātro mašīnas, sirēnas un bākugunis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās 58 gadus veca sieviete vārdā Ilona tik smagi sadūrusi savu gadu jaunāko dzīvesbiedru Sergeju, ka tas notikuma vietā arī gājis bojā. Policija Ilonu atbrīvojusi pret parakstu.

Kaimiņi stāsta, ka policija pie Ilonas un Sergeja viesojusies ne vienu reizi vien, bet kā redzams viņiem ir bijis vienalga.

Arī citi kaimiņi par Ilonu izsakās neglaimojoši. Sieviete esot vienkārši agresīva un šādu iznākumu jau varējis gaidīt. Labi vēl ka kādu kaimiņu nav nodūrusi, saka Konstantīns, jo bieži vien Ilona arī kāpņu telpā manīta trakojam ar milzīgu tuteni rokās.

”Degpunktā” komanda uzskata, ka šādiem cilvēkiem būtu vismaz jāprasa tiesā piemērot apcietinājumu, jo ir acīmredzams, ka šī sieviete var būt bīstama apkārtējiem. To policija būtu uzzinājusi vienkārši pieklauvējot kaimiņu durvīs, vai aprunājoties ar pašvaldības policistiem, kuri šajā adresē viesojušies ne reizi vien.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl