Šie vīrieši aplaupīja tirgus pārdevēju! Policija lūdz atsaukties citus cietušos

Komentāri
Šie vīrieši aplaupīja tirgus pārdevēju! Policija lūdz atsaukties citus cietušos
FOTO: LETA

Valsts policija jau iepriekš ziņoja, ka aizdomās par Purvciema tirgus pārdevējas aplaupīšanu Rīgas reģiona Teikas iecirkņa kriminālpolicisti aizturējuši divus vīriešus.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka aizturētie varētu būt izdarījuši vēl kādus likumpārkāpumus, tāpēc aicina iedzīvotājus aplūkot aizturēto fotogrāfijas un atsaukties cietušos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

15. maijā pie kādas pārdevējas Purvciema tirgū pienāca divi nepazīstami vīrieši un pieprasīja, lai viņa nopērk viņu personīgās mantas tālākai realizēšanai. Sieviete šo prasību pildīt atteicās, pēc kā vīrieši viņu pagrūda, paķēra naudu un aizbēga.

Policisti uzsāka abu likumpārkāpēju meklēšanu. 18. maijā Rīgas Teikas iecirkņa kriminālpolicisti abus 1981. un 1985. gadā dzimušos aizdomās turamos aizturēja. Likumsargi noskaidroja, ka viens no viņiem ir meklēšanā arī par mobilā telefona piesavināšanos. Šis noziegums veikts 17. maijā Purvciemā.

Abi aizturētie jau iepriekš vairākas reizes sodīti par mantiska rakstura noziegumiem.

Saistībā ar 15.maijā izdarīto noziegumu uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Aizturētajam, kurš piesavinājies mobilo telefonu, likumā noteiktajā kārtībā būs jāatbild arī par šo noziegumu.

Valsts policija lūdz aplūkot abus attēlā redzamos vīriešus un atsaukties cilvēkus, kuri ir cietuši no viņu nelikumīgajām darbībām, zvanot pa tālr.: 110, 67090900 vai 67090922.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

Lasi vēl