Šie puikas no Ziemassvētku vecīša saņems žagarus… Ko viņi tādu izdarīja?

Pievienot komentāru
Šie puikas no Ziemassvētku vecīša saņems žagarus… Ko viņi tādu izdarīja?
Foto: Erkānuzņēmums

Vienas nakts laikā galvaspilsētas ielās uzdarbojušies gan huligāni, gan automašīnu apzadzējs, taču viņiem nav izdevies palikt nemanītiem, viņi veiksmīgi notverti.

Ierastas patruļas laikā, ap pulksten 4.00 no rīta, galvaspilsētas kārtības sargi Kalnciema ielā kļuvuši gandrīz vai par aculieciniekiem huligānu izdarībām.

Jau apbraukājot tuvējās ielas, vīri ievērojuši kādu vietu, kurā, iespējams, pabijuši huligāni –  uz gājēju ietves apgāzti vairāki sētas posmi. Tikai mirkli vēlāk vienā no tuvējām šķērsielām kārtības sargi sastapušies arī ar meklētajiem puišiem, taču viņi, iztālēm ieraugot policistu busiņu, nopratuši, ko tad kārtības sargi meklē šajā klusajā nostūrī. Mirkli vēlāk atklājies, ka pārbiedētie puikas, meklējot glābiņu, ielīduši turpat ceļa malā esošajā notekgrāvī.

Foto

Lai arī puiši liegušies, ka šajā vakarā sastrādājuši vēl ko, izsituši pieturvietas stiklus vai kā saistīti ar apgāzto žogu, viņu turpmākais ceļš veda uz tuvējo Valsts policijas iecirkni, kur par nakts notikumiem uzsākta pārbaude.
Šajā pat naktī, tikai stundu vēlāk, pavisam citā pilsētas nostūrī uzdarbojies zaglis.

Tā kā turpat ielas malā atradies skaidrs pierādījums garnadža sirojumiem, vairākas policijas ekipāžas nekavējoties uzsākušas ļaundara meklējumus, un jau pēc dažām minūtēm pāris kvartālu attālumā no nozieguma vietas izdevies aizturēt kādu izsaucēja aprakstam atbilstošu vīrieti. Lai arī pie viņa tā arī nav izdevies atrast nozagto automagnetolu, liecinieks aizturēto atpazinis kā meklēto garnadzi, tādēļ arī šā auto apzadzēja stāsts, šajā vakarā beidzies policijas iecirknī.

Video