Komentāri

Pēdējo dienu laikā, pateicoties pilsētā uzstādītajām videonovērošanas kamerām, izdevies aizturēt vairākus garnadžus, kuri uzglūnējuši vecpilsētas apmeklētājiem, kā arī vairākus huligānus, kuri iekārojuši valsts karogu.

Pirmais no notikumiem fiksēts vēl brīvdienu naktī, kad policisti ievēro, kādu sev jau labi zināmu tipiņu. Kā stāsta policija, tā kā vismaz viens no šajā kompānijā esošajiem jauniešiem jau iepriekš sastapies ar policistiem, viņš zina kur atrodas pilsētas videonovērošanas kameras un veikli no tām izvairās. Tomēr, kārtības sargi ir gan vērīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzreiz pēc notikušā, apzagtais puisis pamostas, pielec kājās un cenšas vēl ko glābt, taču puiši, ar visu viņa mobilo telefonu, veikli nozūd gājēju tunelī.  Jau aptuveni pēc minūtes, notikuma vietā ierodas pirmā pašvaldības policijas ekipāža, kā arī valsts policijas patruļa un kopīgiem spēkiem, tiek aizturēts viens no meklētajiem garnadžiem, kura kabatās vēlāk uzieti vairāki mobilie telefoni.

Iespējams, šī snaudošā jaunieša apzagšana, nav pirmais noziegums šajā vakarā. Jau nedaudz vēlāk vēlreiz apskatot video ierakstus atklājies, ka zaglis, zinot, ka viņu varētu izsekot ar videokameru palīdzību, kādā klusākā stūrīti pat paspējis veikli pārģērbies. Par nožēlu viņam, šī viltība šoreiz neglāba un vakars, šajā gadījumā beidzās policijas iecirknī.

Šis nebūt nav vienīgais garnadzis, kuru notvert palīdzējuši tieši video centra darbinieki. Arī šī trijotne, patiesībā nemaz nav seni draugi, kuri pār mēru iedzēruši. Abi, ārkārtīgi izpalīdzīgie biedri, kuri stutē iereibušo patiesībā ir ļaundari ar stāžu.

Šajā reizē, puiši gan netiek pārāk tālu un jau tuvākajā ielu krustojumā viņus pārtver policisti. Tā kā viņu kabatā atrodas svešas mantas viņiem jādodas līdzi. Mirkli vēlāk, inspektori pamodina arī nule apzagto puisi, kurš nedaudz atžirdzis atpazīst sev nozagtās mantas. Pēc notikušā, visi trīs puiši nogādāti policijā, kur pret abiem ļaundariem uzsākts kriminālprocess par zādzību.

Aizvadītajā nedēļā, iecirknī nonākuši arī tūristi no Spānijas, kuri vecpilsētā “aizņēmušies” pie kāda nama izkārto valsts karogu.

Pēc aizturēšanas, jau pašvaldības policijas iecirknī, jaunieši skaidrojuši, ka šādi vēlējušies vien pajokot. Tomēr, tas nav iežēlinājis kārtības sargus, tādēļ katram pārkāpējam piemērots administratīvais sods un 500 eiro liela soda nauda. Lūk, mācība par ālēšanos svešā pilsētā.

Foto:

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl