Sidrabiņos aizturēti divi malumednieki alkohola reibumā

Komentāri
Sidrabiņos aizturēti divi malumednieki alkohola reibumā
Foto: LETA

Naktī uz trešdienu, 11. martu, ap pulksten 22.30 Sausnējas pagastā Sidrabiņos aizturēti divi iereibuši vīrieši, kas nakts laikā nodarbojās ar nelikumīgām medībām, izmantojot nelikumīgas medību metodes.

Pirms nedēļas Licencēšanas un atļauju sistēmas biroja darbinieki saņēma anonīmu informāciju par to, ka Sausnējas pagastā nakts laikā notiek nelikumīgas medības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārbaudot šo informāciju, otrdien ap pulksten 22.30 tika pieķerti divi iereibuši vīrieši, kas nodarbojās ar nelikumīgām medībām no braucošas automašīnas.

Kā medību ierocis tika izmantota pusautomātiskā karabīne, kas bija aprīkota ar medību lukturi. Izmantojot šādu komplektāciju, vīrieši brauca gar kādu lauku un periodiski to apspīdināja.

Pamanot, ka tikuši pieķerti, vīrieši centās atbrīvoties no pierādījumiem, ātrumā ņemot ārā lodes no ieroča, taču likumsargi to laikus pamanīja un, pietuvojoties vīriešiem, sajuta arī alkohola klātbūtni to izelpā.

Veicot pārbaudi 1967. gadā dzimušajam automašīnas šoferim, likumsargi konstatēja 1,78 promiles, bet otram 1959. gadā dzimušajam vīrietim – 0,7 promiles.

Valsts policijas darbinieki automašīnas šoferim sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu par transportlīdzekļa vadīšanu, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,5 promiles. Savukārt 1959. gadā dzimušajam vīrietim tika sastādīts protokols par šaujamieroča pārvadāšanu un izmantošanu, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,5 promiles.

Aizturēšanu veica Valsts policijas Galvenās Kārtības policijas pārvaldes Licencēšanas un atļauju sistēmas biroja darbinieki sadarbībā ar Valsts meža dienesta medību inspektoru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl