Sidrabiņos aizturēti divi malumednieki alkohola reibumā

Komentāri
Sidrabiņos aizturēti divi malumednieki alkohola reibumā
Foto: LETA

Naktī uz trešdienu, 11. martu, ap pulksten 22.30 Sausnējas pagastā Sidrabiņos aizturēti divi iereibuši vīrieši, kas nakts laikā nodarbojās ar nelikumīgām medībām, izmantojot nelikumīgas medību metodes.

Pirms nedēļas Licencēšanas un atļauju sistēmas biroja darbinieki saņēma anonīmu informāciju par to, ka Sausnējas pagastā nakts laikā notiek nelikumīgas medības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārbaudot šo informāciju, otrdien ap pulksten 22.30 tika pieķerti divi iereibuši vīrieši, kas nodarbojās ar nelikumīgām medībām no braucošas automašīnas.

Kā medību ierocis tika izmantota pusautomātiskā karabīne, kas bija aprīkota ar medību lukturi. Izmantojot šādu komplektāciju, vīrieši brauca gar kādu lauku un periodiski to apspīdināja.

Pamanot, ka tikuši pieķerti, vīrieši centās atbrīvoties no pierādījumiem, ātrumā ņemot ārā lodes no ieroča, taču likumsargi to laikus pamanīja un, pietuvojoties vīriešiem, sajuta arī alkohola klātbūtni to izelpā.

Veicot pārbaudi 1967. gadā dzimušajam automašīnas šoferim, likumsargi konstatēja 1,78 promiles, bet otram 1959. gadā dzimušajam vīrietim – 0,7 promiles.

Valsts policijas darbinieki automašīnas šoferim sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu par transportlīdzekļa vadīšanu, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,5 promiles. Savukārt 1959. gadā dzimušajam vīrietim tika sastādīts protokols par šaujamieroča pārvadāšanu un izmantošanu, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,5 promiles.

Aizturēšanu veica Valsts policijas Galvenās Kārtības policijas pārvaldes Licencēšanas un atļauju sistēmas biroja darbinieki sadarbībā ar Valsts meža dienesta medību inspektoru.

Lasi vēl