Komentāri
Šī četrotne ir pastrādājusi briesmīgas lietas… Policija lūdz atsaukties cietušos!

Likumsargi aizturējuši attēlā redzamo personu grupu saistībā ar smagu noziegumu izdarīšanu.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki šā gada jūlija beigās ir aizturējuši personu grupu par vairāku smagu un sevišķi smagu noziegumu izdarīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd abiem vīriešiem piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Foto

Policijas darbinieki aicina atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamo personu pretlikumīgajām darbībām, kā arī tos, kuri ir bijuši aculiecinieki vai kuriem ir zināms par aizdomās turēto personu izdarītajām noziedzīgajām darbībām, un zvanīt pa tālr.: 63004200, 63004202 vai 110.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl