Komentāri
Šī četrotne ir pastrādājusi briesmīgas lietas… Policija lūdz atsaukties cietušos!

Likumsargi aizturējuši attēlā redzamo personu grupu saistībā ar smagu noziegumu izdarīšanu.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki šā gada jūlija beigās ir aizturējuši personu grupu par vairāku smagu un sevišķi smagu noziegumu izdarīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd abiem vīriešiem piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Foto

Policijas darbinieki aicina atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamo personu pretlikumīgajām darbībām, kā arī tos, kuri ir bijuši aculiecinieki vai kuriem ir zināms par aizdomās turēto personu izdarītajām noziedzīgajām darbībām, un zvanīt pa tālr.: 63004200, 63004202 vai 110.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl