Šā BMW zādzības stāsts ir tiešām aizkustinošs… Palīdzi tā īpašniekam!

10 komentāri
Šā BMW zādzības stāsts ir tiešām aizkustinošs… Palīdzi tā īpašniekam!
Foto: Ekrānuzņēmums

Zagtu automašīnu meklēšanā policijas rādītāji nav īpaši spoži, tāpēc bieži vien automobiļu īpašnieki dara visu, kas viņu spēkos, lai atgūtu savu spēkratu. Kāda BMW spēkrata stāsts ir ievērības cienīgs.

Imantā Kurzemes prospektā 108. nama pagalmā pagājušās nedēļas nogales naktī notikusi automašīnas zādzība. Aizdzīts pirmās sērijas BMW. Automašīnas saimnieks Aleksandrs, protams, pārdzīvo par notikušo, taču visvairāk viņam sāp galva par automašīnā palikušo datoru, kurā bijušas svarīgas darba lietas.

“Piektdien es atbraucu ciemos, sešos vakarā noliku mašīnu, uzkāpu augšā. Vakarā man kļuva slikti, nevarēju braukt mājās un paliku. Nākamajā rītā iznācu ārā, bet mašīnu neatradu,” viņš stāsta. Tāds ir īsais rezumējums par notikušo. Aleksandrs saka, ka īstiem auto pazinējiem viņa BMW nebūs grūti atpazīt. Šādu mašīnu Rīgā un Latvijā neesot pārāk daudz.

Foto:

Īpašas pazīmes – tas ir četrdurvju pirmais modelis, 120. dīzelis. Mašīnai ir automātiskā ātrumkārba. Tādas mašīnas Latvijā sastopamas reti. Zināmos portālos šādas automašīnas ir pietiekami grūti atrast un izvēle nav liela. Aleksandrs nesaprot, kāpēc zagļu uzmanību piesaistījis tieši viņa auto, jo tā nemaz nav tik dārga un diez vai tā tiks vesta uz ārzemēm. Drīzāk kaut kur Latvijā vai Lietuvā to izjauks rezerves daļās.

Bieži vien zagļi dažādu apstākļu dēļ aizdzītās automašīnas vienkārši kaut kur pamet. Ja gadījumā esiet redzējuši Aleksandra BMW ar valsts numuru GD-1378 nekavējoties ziņojiet policijai pa telefonu 110.

Skaties video:

10 komentāri