Šā BMW zādzības stāsts ir tiešām aizkustinošs… Palīdzi tā īpašniekam!

10 komentāri

Zagtu automašīnu meklēšanā policijas rādītāji nav īpaši spoži, tāpēc bieži vien automobiļu īpašnieki dara visu, kas viņu spēkos, lai atgūtu savu spēkratu. Kāda BMW spēkrata stāsts ir ievērības cienīgs.

Imantā Kurzemes prospektā 108. nama pagalmā pagājušās nedēļas nogales naktī notikusi automašīnas zādzība. Aizdzīts pirmās sērijas BMW. Automašīnas saimnieks Aleksandrs, protams, pārdzīvo par notikušo, taču visvairāk viņam sāp galva par automašīnā palikušo datoru, kurā bijušas svarīgas darba lietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Piektdien es atbraucu ciemos, sešos vakarā noliku mašīnu, uzkāpu augšā. Vakarā man kļuva slikti, nevarēju braukt mājās un paliku. Nākamajā rītā iznācu ārā, bet mašīnu neatradu,” viņš stāsta. Tāds ir īsais rezumējums par notikušo. Aleksandrs saka, ka īstiem auto pazinējiem viņa BMW nebūs grūti atpazīt. Šādu mašīnu Rīgā un Latvijā neesot pārāk daudz.

Foto:

Īpašas pazīmes – tas ir četrdurvju pirmais modelis, 120. dīzelis. Mašīnai ir automātiskā ātrumkārba. Tādas mašīnas Latvijā sastopamas reti. Zināmos portālos šādas automašīnas ir pietiekami grūti atrast un izvēle nav liela. Aleksandrs nesaprot, kāpēc zagļu uzmanību piesaistījis tieši viņa auto, jo tā nemaz nav tik dārga un diez vai tā tiks vesta uz ārzemēm. Drīzāk kaut kur Latvijā vai Lietuvā to izjauks rezerves daļās.

Bieži vien zagļi dažādu apstākļu dēļ aizdzītās automašīnas vienkārši kaut kur pamet. Ja gadījumā esiet redzējuši Aleksandra BMW ar valsts numuru GD-1378 nekavējoties ziņojiet policijai pa telefonu 110.

Skaties video:

TOP komentāri

 • hmm
  +5 +5 0

  hmm

  ja prastos runāt valsts valodā, varbūt būtu ieinteresēts Aleksandra likstā. bet tā, kā tagad, absolūti vienalga. un Aleksandram ,acīmredzami, nav skaidrs, ka melot nav labi. Slikt viņam kļuva, nabagam. Atbrauca ciemos un mūli pielika tā, ka pat neapjēdza datoru neatstāt mašīnā. Duraks.
 • žo
  +3 +3 0

  žo

  Palikt slikti var arī no ļoti maza alkohola daudzuma. Alkohols var ļoti ietekmēt asinsspiedienu, un tad tā īsti nebūtu piekošanās.
  Bet tas gan, ka nekā aizkustinoša šajā sižetā nebija.
 • Saimnieks lauku sēta
  +3 +3 0

  Saimnieks lauku sēta

  Ieraugot rakstu virsrakstu bērnus ieslēdzu otrajā stāvā ,uzvāriju tēju ,paņēmu vakardienas zupas šķīvi ,domāju ka būs kas krimināl lasāms 90 gadi ,,Brigada ,,uz stundām 3 tiešām aizkustināts biju ,bērni par velti ieslēgti otrajā stāvā

  paldies jums par šo krimināl mega ultra grāvēj romānu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl