Komentāri

Kādam bravūrīgam, taču visai bailīgam braucējam, vakars beidzies ar vairākām avārijām un kaunpilnu finišu uz dzelzceļa sliedēm, pēc kā nācies laisties lapās.

Svētdienas pievakarē kāds nejaušs garāmgājējs pamanījis, ka Mārkalnes ielā pie dzelzceļa pārejas, kas paredzēta vien gājējiem, uz sliedēm atrodas sarkanas krāsas Audi. Tā kā vēl rūcošā auto saimnieku tuvumā tā arī neizdevās sastapt, aculiecinieks piezvanījis glābšanas dienestam, un jau pēc pāris minūtēm negadījuma vietā ieradušies pirmie palīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā pēc šīs ziņas saņemšanas uz laiku apturēta vilcienu kustība, vīru uzdevums bija pēc iespējas ātrāk šo šķērsli no sliedēm novākt. Kā nopietnākās grūtības šajā reizē vīri min faktu, ka abās dzelzceļa pusēs pieeja pārejai norobežota ar stabiņiem, tādēļ arī ugunsdzēsēju automobili nācās atstāt salīdzinoši tālu, kā arī avārijā Audi bija pilnībā sabojāta stūres iekārta, tādēļ to nebija iespējams vadīt. Kā redzams, aculiecinieka uzņemtajā video – vīriem tomēr izdodas vraku izkustināt.

Foto:

 

 

Šodien notikuma vietā sastaptie vietējie iedzīvotāji stāsta, – šajā klusajā nostūrī likumsargi iegriežas reti, tādēļ pārgalvju stūrētu auto riepu kaucieni un motoru rūkoņa šeit dzirdēta ne reizi vien. Šis varoņdarbs gan pārspējot visu iepriekš redzēto. Kā izrādās, brauciens pa dzelzceļa sliedēm nebūt nebija pirmais Audi vadītāja pārkāpums šajā vakarā. Mirkli pirms negadījuma Mārkalnes ielā viņš jau izraisījis kādu ceļu satiksmes negadījumu Juglā, nobraucis no ceļa un pamatīgi sabojājis savu spēkratu, taču no notikuma vietas aizmucis.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl