Šā auto vadītājs sarūpēja visai “episku” vakaru glābējiem. Ko viņš izdarīja?

0 Komentāru
Šā auto vadītājs sarūpēja visai “episku” vakaru glābējiem. Ko viņš izdarīja?
Foto: Ekrānuzņēmums

Kādam bravūrīgam, taču visai bailīgam braucējam, vakars beidzies ar vairākām avārijām un kaunpilnu finišu uz dzelzceļa sliedēm, pēc kā nācies laisties lapās.

Svētdienas pievakarē kāds nejaušs garāmgājējs pamanījis, ka Mārkalnes ielā pie dzelzceļa pārejas, kas paredzēta vien gājējiem, uz sliedēm atrodas sarkanas krāsas Audi. Tā kā vēl rūcošā auto saimnieku tuvumā tā arī neizdevās sastapt, aculiecinieks piezvanījis glābšanas dienestam, un jau pēc pāris minūtēm negadījuma vietā ieradušies pirmie palīgi.

Tā kā pēc šīs ziņas saņemšanas uz laiku apturēta vilcienu kustība, vīru uzdevums bija pēc iespējas ātrāk šo šķērsli no sliedēm novākt. Kā nopietnākās grūtības šajā reizē vīri min faktu, ka abās dzelzceļa pusēs pieeja pārejai norobežota ar stabiņiem, tādēļ arī ugunsdzēsēju automobili nācās atstāt salīdzinoši tālu, kā arī avārijā Audi bija pilnībā sabojāta stūres iekārta, tādēļ to nebija iespējams vadīt. Kā redzams, aculiecinieka uzņemtajā video – vīriem tomēr izdodas vraku izkustināt.

Foto:

 

 

Šodien notikuma vietā sastaptie vietējie iedzīvotāji stāsta, – šajā klusajā nostūrī likumsargi iegriežas reti, tādēļ pārgalvju stūrētu auto riepu kaucieni un motoru rūkoņa šeit dzirdēta ne reizi vien. Šis varoņdarbs gan pārspējot visu iepriekš redzēto. Kā izrādās, brauciens pa dzelzceļa sliedēm nebūt nebija pirmais Audi vadītāja pārkāpums šajā vakarā. Mirkli pirms negadījuma Mārkalnes ielā viņš jau izraisījis kādu ceļu satiksmes negadījumu Juglā, nobraucis no ceļa un pamatīgi sabojājis savu spēkratu, taču no notikuma vietas aizmucis.

Skaties video:

0 Komentāru