Komentāri

Par spīti atbildīgo dienestu brīdinājumiem par atpūtu pie ūdens karstā laikā, sestdiena Latvijā izvērtusies traģiska – noslīkuši seši cilvēki.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) informē, ka Talsos noslīcis aptuveni 45 gadus vecs vīrietis. Ērgļu novadā noslīcis aptuveni 30 gadus vecs vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

12 gadus veca meitenīte noslīkusi jūrā pie Salacgrīvas. Rīgā, Voleros, noslīcis cilvēks, kura vecums pagaidām nav noskaidrots.

Ir vēl nepilnīgas ziņas par diviem noslīkušiem cilvēkiem, kurus meklēja ūdenslīdēji, bet neatrada. Līdz ar to precīzu ziņu par viņiem vēl nav. Vienā dienā seši noslīkuši cilvēki esot ļoti daudz, skaidro VUGD.

Sestdien slimnīcās nogādāti trīs cilvēki, kuri bija slīkuši un tika izglābti. Kā pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja, visi negadījumi notikuši Rīgas reģionā.

No noslīkšanas izdevies izglābt 30, 40 un 70 gadus vecus cilvēkus. Mediķi izglābtajiem snieguši medicīnisko palīdzību.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl