Sēru vēsts: pašnāvību izdarījis policijas darbinieks

Sēru vēsts: pašnāvību izdarījis policijas darbinieks
Foto: F64

Valsts policija apstiprina, ka pagājušajā nedēļā, visticamāk, izdarot pašnāvību, miris kāds policijas darbinieks.

“Valsts policija apstiprina informāciju par policista nāvi, kas, visticamāk, bijusi pašnāvība. Tai pašā laikā aicinām neizplatīt nepārbaudītu informāciju un baumas, kam nav nekāda reāla pamata. Motīvi šajā gadījumā bijuši personiski. Ievērojot cieņu pret mirušo un respektējot tuvinieku sēras, sīkākās detaļās neiedziļināsimies,” teikts Valsts policijas izplatītajā paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas pārstāvis Dairis Anučins telefonsarunā ar Skaties.lv šo informāciju apstiprināja, taču aicināja sabiedrību neizplatīt nepārbaudītu informāciju par likumsarga nāvi, kas bijusi publiskota atsevišķās interneta vietnēs.

Policijas paziņojumu

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl