Septiņgadīgs puisēns krīt no kvadricikla un nonāk slimnīcā

Komentāri
Septiņgadīgs puisēns krīt no kvadricikla un nonāk slimnīcā
Foto: Flickr.com / frankieleon

Sākoties vasaras brīvdienām, fiksēti pirmie nelaimes gadījumi ar bērnu dalību – kāds septiņgadīgs puika piedzīvojis nepatīkamu kritienu no kvadricikla, gūstot savainojumus.

Šis nelaimes gadījums noticis otrdienas vakarā Alūksnes novada Zeltiņu pagastā – pārvietojoties uz kvadricikla 2008. gadā dzimušais zēns nokrita, gūstot miesas bojājumus un nonākot slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nepatīkams pārdzīvojums gadījies arī kādam motocikla vadītājam Tukuma novadā – saduroties ar automašīnu Audi, kura vadītāja nedeva viņam ceļu cietis 1988. gadā dzimušais Yamaha motobraucējs.

Aizvadītajā diennaktī fiksēti arī vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši velobraucēji. Satiksmes dalībnieki tiek aicināti cienīt vienam otru un būt uzmanīgiem uz ceļiem, kā arī ietvēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl