Komentāri

Pirms pāris dienām kādam jelgavniekam nepatīkami beigusies nejauša satikšanās ar sen neredzētiem kolēģiem, kuri apķēruši alus pudeles, aicinājuši draugu uz kopīgu ”pasēdēšanu”! Kādi tad bijuši abu paziņu patiesie nodomi un kādēļ vakars beidzies nebūt, ne tā kā plānots?

Brīvdienas pēcpusdienā Andis, kurš jau mēnesi kā mitinās un strādā Jelgavā, iegriezies vietējā lielveikalā, iegādājies pārtikas produktus un jau grasījies doties mājup, kad pie izejas sastapties ar diviem paziņām. Kādu Sašu, ar kuru kopā strādājis, un viņa pusbrāli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Andis stāsta, ka šādu notikumu pavērsienu nespēja pat iedomāties, tādēļ notikušais bijis divtik liels pārsteigums. Abi alus apreibinātie mitējušies vien tad, kad viņš sabrucis uz asfalta.

Protams, pēc notikušā abi devuši kājām ziņu un nozuduši tumsā, bet Andis devies meklēt palīdzību. Pirmā pretimnācēja, kuru piekautais jaunietis uzrunājis, gan rupji attraukusi, ka policistus nesauks, un vīzdegunīgi devusies tālāk, taču kādā Pasta ielas kafejnīcā, izdzirdot par notikušo, palīdzība nav atteikta. Jau pavisam drīz notikuma vietā piestājusi policijas patruļa, vīri uzklausījuši stāstu par notikušo, kā arī piefiksējuši meklētu ļaundaru pazīmes, kas izziņotas visiem Jelgavas kārtības sargiem. Kriminālpolicisti atzīst, ka šoreiz lielāko darbu paveikuši vietējie pašvaldības policisti, kuri ne tikai, caurskatot videonovērošanas kameru ierakstus, uzgājuši ļaundaru pēdas, bet arī brīdi vēlāk stājušies aci pret aci ar noziedzniekiem.

Kriminālpolicijas priekšnieks stāsta, ka šī nav abu aizturēto debija noziedzīgajā pasaulē. Vīrieši jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā un pat vairākkārt tiesāti. Šis gan ir abu nopietnākais likumpārkāpums, kādu fiksējuši likumsargi.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl