Komentāri
Sēlijas iedzīvotāji! Subatē pazudis vīrietis, tuvinieki izmisīgi lūdz palīdzēt

62 gadus vecais Subates iedzīvotājs Harijs Seleckis (dzimis 1954.gada 9. janvārī) pazudis bez vēsts, un viņa tuvinieki lūdz iedzīvotāju palīdzību!

Pēdējo reizi viņš redzēts Subates centrā veikalā 15. oktobrī plkst.11.00. Tuvinieki norāda, ka kungam nav noslieces uz klaiņošanu vai arī uz pašnāvību, taču vīrietis pazušanas dienā bijis sliktā noskaņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

PAZĪMES: Augums 170 cm, kalsnas miesasbūves.

Atšķirībā no pievienotās bildes, pazušanas dienā vīrietim nebija ūsu, un mati ir sirmi. Bija ģērbies olīvkrāsas rudens jakā, zilos džinsos, mokasīnveida gaiši brūnās kurpēs. Galvā – melna adīta cepure. Telefona līdzi nebija, tikai atslēgas.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl