Komentāri
Sēlijas iedzīvotāji! Subatē pazudis vīrietis, tuvinieki izmisīgi lūdz palīdzēt

62 gadus vecais Subates iedzīvotājs Harijs Seleckis (dzimis 1954.gada 9. janvārī) pazudis bez vēsts, un viņa tuvinieki lūdz iedzīvotāju palīdzību!

Pēdējo reizi viņš redzēts Subates centrā veikalā 15. oktobrī plkst.11.00. Tuvinieki norāda, ka kungam nav noslieces uz klaiņošanu vai arī uz pašnāvību, taču vīrietis pazušanas dienā bijis sliktā noskaņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

PAZĪMES: Augums 170 cm, kalsnas miesasbūves.

Atšķirībā no pievienotās bildes, pazušanas dienā vīrietim nebija ūsu, un mati ir sirmi. Bija ģērbies olīvkrāsas rudens jakā, zilos džinsos, mokasīnveida gaiši brūnās kurpēs. Galvā – melna adīta cepure. Telefona līdzi nebija, tikai atslēgas.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl