Komentāri

Olainē, Zemgales ielā 31, pašvaldība izmitinājusi bezpajumtniekus, bijušos ieslodzītos, alkoholiķus un citus dzīves pabērnus. Viņu vidū arī kādreizējās cietumnieces – divas 44 un 49 gadus vecas Svetlanas.

Tieši jaunākā dāma kaisles uzplūdā savai seksa partnerei iedūrusi ar nazi. Vecākā nonākusi slimnīcas reanimācijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien kopmītnēs Degpunktā komanda sastop arī pašu aizdomās turamo – viņa atnākusi pakaļ mantām, taču sarunās neielaižas.

Abu karstasinīgo sieviešu istabas biedrene zina statīt, ka orģijas dzīvoklī notikušas itin bieži. Viņa neslēpj, – dzīve ar divām lesbietēm, vienā mazā istabiņā bijis gatavais murgs.

Par laimi, tonakt, kad noticis slaktiņš, kundze nakšņojusi pie dēla un mazmeitas blakus istabā.

Olaines policijā pēc draudzeņu strīda uzsākts kriminālprocess. Šobrīd likumsargi nogaida, jo ļoti svarīgas ir cietušās liecības, taču tās ieslēgtas dziļā bezsamaņā.

Kamēr policisti dara savu darbu, Ļenas kundze priecājas, ka Olainē viņai ir dārziņš un lai arī tik drīz uzdzīvot mīlošās istabas biedrenes atpakaļ nebūs, sieviete ar nepacietību gaida īstu pavasari un no visas sirds cer pamest sociālo māju, lai dotos pelnītā atpūtā pēc tik mokošas ziemas seksuālu orģiju un alkohola perēklī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl