Komentāri

Ādažu poligonā kaujas granātu mešanas nodarbībās ar granātas šķembu cietis Nacionālo bruņoto spēku karavīrs. Pēc neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanas karavīrs nogādāts slimnīcā Rīgā.

Militārista veselības stāvoklis ir stabils. Jau tuvākajā laikā viņš tiks izrakstīts no stacionāra. Militārā policija sākusi kriminālprocesu un veic apstākļu noskaidrošanu notikuma vietā. Sākta arī dienesta un nelaimes gadījuma speciālā izmeklēšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumpārkāpumu un negadījumu statistika aizvadītajā diennaktī:

  • Likumpārkāpumi kopā: 655
  • Satiksmes negadījumi: 67
  • Satiksmes negadījumos cietušie cilvēki: 13
  • Reibumā pie stūres pieķerti autovadītāji: 5
  • Zādzības: 87
  • Laupīšanas: 2

 Tukuma policijas dežūrdaļā pakaras aizturētais

Tukuma policijas iecirkņa aizturēto telpā 33 gadus vecs vīrietis, izvelkot no kapuces savilcējauklu, izdarīja pašnāvību pakaroties. Notikuma vietā ieradās ātrās palīdzības ārsti un veica atdzīvināšanas pasākumus, taču bez panākumiem. Video novērošanas ierakstā konstatēts, ka vīrietis pašnāvību izdarījis 40 sekunžu laikā. Uzsākts kriminālprocess, kas nosūtīts izmeklēšanai Valsts policijas iekšējās drošības birojam, kā arī uzsākta dienesta pārbaude, lai izvērtētu notikušo.

Ugunsdzēsēji palīdz mediķiem pārvietot smagu slimnieku

Vakar pirms četriem pēcpusdienā ugunsdzēsēji saņēmuši izsaukumu uz Vītolu ielu, kur mediķiem bijusi nepieciešama palīdzība. No kādas daudzstāvu ēkas uz ātrās palīdzības mašīnu bija jānones korpulents un smags slimnieks, lai pēc tam  pacientu nogādātu stacionārā.

Ugunsgrēkā iet bojā sieviete

Skrundā, Liepājas ielā vakar divstāvu dzīvojamās ēkas pirmajā stāvā izcēlies ugunsgrēks. Liesmas izplatījušās 15 kvadrātmetros – degušas sadzīves mantas, siena un griesti. Ugunsgrēkā gājusi bojā 80 gadus veca sieviete. Kā iespējamo nelaimes cēloni glābēji norāda neuzmanīgu rīcību ar uguni.

Rundālē zog gaļu

Svitenes pagastā, izsitot stiklu, iekļūts saimniecības ēkā. No tās nozagti 25 kilogrami cūkas gaļas. Policijā sākts kriminālprocess.

..bet Iecavā zog trušus

Saimnieki kādā ciematā konstatējuši, ka garnadži iekļuvuši kūtī un nozaguši piecus šķirnes trušus.

Bauskā dur auto riepas

Codes pagastā kādas mājas pagalmā nakts laikā bojāts automobilis Dodge. Mašīnai pārdurtas trīs riepas.

Amatā zagļiem augstā cieņā televizors

Drabešu pagastā no dzīvokļa nozagts 24 gadus vecam vīrietim piederošs televizors Daewoo un kabelis.

Jelgavā kaujas

Šorīt Jelgavā Vaļņu ielā astoņos no rīta noticis asiņains kautiņš. Cietis kāds 36 gadus vecs vīrietis, kurš policistiem nav varējis paskaidrot, kas ir viņa pāridarītāji. Policijas darbinieki izsaukuši neatliekamo medicīnisko palīdzību. Ārsti cietušo ar pārsisto galvu nogādājuši Jelgavas pilsētas slimnīcā.

Ķekavā dūres vicina kaimiņi

Daugmales pagastā ap septiņiem vakarā pie kādas sievietes bija ieradies netālu dzīvojošais kaimiņš. Sākotnējā informācija liecina, ka ciemošanās laikā vīrietis mājas saimnieci smagi piekāvis, iespējams, laupīšanas nolūkā, tomēr pēcāk notikuma vietu pametis tukšām rokām. Šobrīd viņš aizturēts un tiks sodīts par vidēji smagu miesas bojājumu nodarīšanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl