Šausmas Talsos! Divi vīrieši piekauj, sasien un aplaupa 71 gadu vecu pensionāri

12 komentāri
Šausmas Talsos! Divi vīrieši piekauj, sasien un aplaupa 71 gadu vecu pensionāri
FOTO: LETA

Talsos paveikts noziegums, par ko talsenieki paši sola vainīgajiem salauzt kājas – divi jauni vīrieši piekāvuši, sasējuši un aplaupījuši pensionāri.

Bija otrdienas priekšpusdiena, Pumpura ielā, Talsos daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā iegāja vīrieši, kurš droši vien uz labu laimi sāka zvanīt pie durvīm, gaidot, ka tās atvērs pensionāre.

Izredzes bija lielas – šajā mājā pensionāri ir vairākumā.

Pirmajā stāvā neviena nebija nevienā dzīvoklī, bet otrajā stāvā gan – 71 gadu veca pensionāre atvēra durvis un uz lūgumu parādīt ūdens skaitītājus, abus vīriešus ieveda vannas istabā. Tur viņi viņai uzbruka. Sita, sasēja un aplaupīja. Abi divi darbojās netraucēti, neviens viņus nedzirdēja.

Baumas par aizlīmēto muti policija apstiprina. Laupītāji paņēma naudu un zeltlietas, kā arī sievietes mobilo telefonu, ko vēlāk izmeta vai pazaudēja. Taču mērķis bija īstenots – sieviete vēl stundu nevarēja sasaukt palīdzību un tas ļāva vīriešiem aizbēgt pietiekami tālu, lai viņiem pēdas nevarētu sadzīt pat ar suņa palīdzību.

Pensionāre tika aizvesta uz slimnīcu, bet talsenieki sašuta. Līdz šim dzīvojuši pilnīgā mierā, durvis svešiniekiem nav baidījušies vērt vaļā. Kaimiņiene saka – arī viņa vīriešus ielaistu dzīvoklī.

Kamēr vainīgie nav noķerti, policijas darbinieki aicina cilvēkus gan Talsos, gan visā Latvijā būt ļoti uzmanīgiem – viņi var šo noziegumu censties atkārtot. Iespējams, ka abi divi nemaz nav talsenieki, savu upuri izvēlējušies pavisam nejauši un patlaban var atrasties jebkurā Latvijas malā.

Kamēr policisti pēta videoierakstus un meklē jebkādus pavedienus, tikmēr talsenieki ar vainīgajiem ir gatavi izrēķināties paši, negaidot likumā paredzētā soda piespriešanu.

Video