Šausmas Pļaviņu novadā – kokā atrod pakārtu sen pazuduša cilvēka rumpi

3 komentāri

Šokējošs stāsts no Pļaviņu novada. Tur bezvēsts pazudis vīrietis atrasts divas reizes – pirms dažiem gadiem atrasta viena daļa viņa ķermeņa, tagad, iespējams, otra, vēsta raidījums Degpunktā.

Vietējie ļaudis stāsta šādi: Odzienā dzīvojis vīrietis spēka gados, un nu jau pirms laba laika, aptuveni desmit gadiem, viņš bezvēsts pazudis. Protams, tuvinieki pārdzīvojuši, taču jāatzīst, ka pazudušais vairs nav bijis īsti pie pilna prāta, līdz ar to – mazums kas ar viņu varēja notikt…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājis diezgan krietns laiks – vairāki gadi, un mežā netālu no Odzienas tika atrasta daļa pazudušā vīrieša. Cilvēki Odzienā saka – tā bijusi viņa galva. Mirstīgās atliekas apbedītas un iestājies klusums.

Foto:

Tolaik jau klīdušas dažādas runas, taču nav bijis skaidrs, kas noticis ar vīrieša pārējo ķermeni. Pavisam nesen šī mīkla atrisināta – tas atrasts kādā kokā, aptuveni 12 metru augstumā no zemes.

Pagaidām izskanējusi versija, ka vīrietis pakāries. Protams, ka miesa sadalās, tāpēc vispirms esot atrasta galva, savukārt pārējo ķermeni egle vēl kādu laiku slēpusi.

Policija apstiprina, ka 12 metru augstumā eglē atrastas kādas personas mirstīgās atliekas, taču pašlaik nav iespējams pateikt, vai tas ir bijis vīrietis, vai sieviete.

Policija veiks ekspertīzi, lai noskaidrotu bojāgājušā personību un citus datus. Ierosināts kriminālprocess. Vietējie ļaudis, viegli ironizējot, runā, – ja šis cilvēks būs viens un tas pats, viņam nu būs divas bēres.

Video!

TOP komentāri

 • Oksana
  +1 +1 0

  Oksana

  Kika.cilveks vienk kriitot iekeeraas zaros,kad galva atdaliijaas taa nokrita, bet rumpis iekeeraas.tas arii viss.domaaju ka elementaars izskaidrojums.
 • harijs
  0 0 0

  harijs

  fotogrāfs kniksējis nonstopā, kas bija priekšā, no bildēja un foto tūlīt netā, lai visi redz :)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl