Komentāri
Šausmas Pārdaugavā! Vīrietis narkotisko vielu reibumā šaudās un demolē automašīnas
FOTO: VP

26. novembra naktī Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka Dzirciemā kāds vīrietis, iespējams, apzadzis stāvēšanai novietotu transportlīdzekli.

Tāpat izsaucējs pastāstīja, ka redzējis aizdomīgo vīrieti, spārdot blakus esošās automašīnas, bet pēc tam izskanējis arī šāvienam līdzīgs troksnis.

Ierodoties aculiecinieka norādītajā adresē, pamanīta “BMW” markas automašīna, kurai bija ieslēgusies signalizācija. Blakus transportlīdzeklim tupēja tumšās drebēs tērpies vīrietis, kurš, ieraugot policijas tuvošanos, sāka bēgt Nordeķu parka virzienā.

Kārtības sargi, skrienot pakaļ bēglim, informēja dežūrdaļu par nepieciešamību uz notikuma vietu atsūtīt vēl vienu auto patruļu. Pēc brīža vīrietis tika panākts un aizturēts.

Aizturētais policistiem centās iegalvot, ka nav bēdzis un vispār nav atradies pie automašīnas.

Ņemot vērā, ka aculiecinieks bija dzirdējis šāvienam līdzīgu troksni, vīrietis nekavējoties pārmeklēts. Pie aizturētā atrasts uzvilkts gāzes ierocis.

Tāpat pie vīrieša pamanītas divas somas, kuru saturu viņš labprātīgi policistiem uzrādīja, vienā no somām bija navigācijas iekārta ar lādētāju un kompaktdisku maks, savukārt otrā somā bija drēbes. Vīrietis mantu izcelsmi nevarēja izskaidrot.

Sarunas laikā konstatēts, ka aizturētais ir manāmā narkotiku reibumā par ko liecināja sašaurinātās acu zīlītes, neskaidrais runas veids un nekoordinētās kustības.

Atgriežoties pie “BMW” markas automašīnas, konstatēts, ka blakus tai atrodas vēl viena automašīna, kurai ir attaisītas durvis un vēl divas automašīnas ar izsistiem logu stikliem.

Lasi vēl