Šausmas Liepājā: vīrietis ar nazi dodas “salabt” ar savu bijušo draudzeni

1 komentārs
Šausmas Liepājā: vīrietis ar nazi dodas “salabt” ar savu bijušo draudzeni

Skaļi sievietes kliedzieni un asiņaini skati kāpņutelpā izbiedējuši Uliha ielas 89. nama iedzīvotājus kādā darba dienas pēcpusdienā. Divu liepājnieku – jaunas sievietes un vīrieša – strīds beidzies ar smagiem miesas bojājumiem. Un tas viss neizdevušos attiecību dēļ.

Dienas vidū trīsstāvu daudzdzīvokļu mājā Liepājā, Uliha ielā 89, sastopams tikai ruds kaķis sētā un sirma pensionāre vārdā Klaudija. Viņai un cietiem šīs mājas iedzīvotājiem 29. augustā no cita skatpunkta nācies iepazīt jaunos otrajā stāvā dzīvojošos kaimiņus. 36 gadus vecs vīrietis strīda laikā ar vairākiem dūrieniem ievainojis savu bijušo draudzeni.

Foto

Klaudija bija iesnaudusies, kad izdzirdēja sievietes balsi: “Es dzirdēju kliedzienus, un mēs kaimiņi izgājām ārā. Tur uz laukumiņa bija asinis, man ir slima sirds, es nevaru uz tādām lietām skatīties. Te arī neviena nav kam pavaicāt, es redzēju, ka policija atbrauca, pēc tam “ātrie”, tad izmeklētāji staigāja ap kaimiņu māju. Uz ceļa bija asins pilieni un kāds lejā stāstīja, ka ir bijis arī trešais iesaistītais. Tur bija vīrietis, pēc balss likās, ka arī jauna sieviete. Viņa ilgi kliedza.”

Tā kā incidents noticis dienas vidū, Klaudija domājusi, ka troksni sacēluši bērni, kas laukā reizēm rotaļājas, tāpēc arī palīdzību uzreiz nav saukusi. Valsts policijas pārstāve Jolanta Knīse informē, ka uzbrukums noticis kāpņutelpā brīdī, kad sieviete devusies prom no dzīvokļa.

“Šis uzbrukums ticis veikts, jo puisis nespēja pārdzīvot, ka viņš ir šķīries ar šo meiteni. Tā ir viena no versijām, kāpēc puisis ir pieņēmis lēmumu uzbrukt savai draudzenei.”

Salauztā sirds tagad jaunietim būs jāārstē aiz restēm, jo tiesa piemērojusi viņam apcietinājumu, savukārt cietušajai priekšā vairāku nedēļu ilgs atlabšanas režīms vispirms slimnīcā, pēc tam mājās gultas režīmā.

Video

1 komentārs