Šausmas! Krosiņa laikā Mežciemā iereibis vīrietis uzbrūk meitenei, piekauj un pamet ceļa malā

4 komentāri
Šausmas! Krosiņa laikā Mežciemā iereibis vīrietis uzbrūk meitenei, piekauj un pamet ceļa malā
Foto: LETA

Galvaspilsētā Rīgā, Mežciemā, nenoskaidrota persona uzbrukusi kādai meitenei, kas skrējusi krosiņu. Ļaundaris par meiteni esot ņirgājies un vardarbīgi izturējies. Meitene atrasta ceļa malā netālu no Dreiliņu rotācijas apļa.

Meiteni guļam vietā netālu no Dreiliņu apļa, kur parasti piestāj mikroautobusi, pamanījis kāds garāmbraucošs šoferis. Esot bijis tumšs, tādēļ gulošais cilvēka stāvs bija slikti redzams, tomēr vīrietis piestājis un tur atradis cietušo.

Viņš stāsta, – “sākumā ar grūtībām sapratu, ko meitene saka, taču pēc viņas teiktā sapratu – viņai kāds ir uzbrucis, par viņu ir ņirgājušies un likuši viņai dzert alkoholu”.  Vīrietis par piedzīvoto pastāstījis arī sociālajos tīklos.

Izrādās, ka meitene nolaupīta laikā, kad viņa skrējusi vakara krosiņu.

Aculiecinieks izsaucis “ātro palīdzību”. Tiesa gan, kā norāda vīrietis sociālajā tīklā – policisti notikuma vietā vismaz brīdī, kad viņš esot tur bijis, tā arī neieradās. Likumsargi ieradās notikuma vietā vēlāk, kad meitene jau bija nogādāta slimnīcā. Kā skaidroja policijā – likumsargus izsaukuši mediķi, kuru prioritāte ir sniegt palīdzību cietušajai, tādēļ arī likumsargi ieradušies nedaudz vēlāk.

Tagad par notikušo sākta izmeklēšana.

4 komentāri